Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_ zawołaj po teście bo jestem ciekawy wyniku, i w co takiego gra? Jak Jakies rpg to mozna probowac mu włączyć dialogi po angielsku duzo z osłuchania się można nauczyć. I tak jak ktoś pisał, można isc w tą stronę, jakaś edytorke, konfiguracje nagrań itd, to coś co wiele dzieciaków które myślą o świecie yt nie bierze pod uwage a moze go to zaciekawi
@wloczykij83: @elf_pszeniczny: @Janusz_z_Rivii:
Widać, że się nie znacie na glottodydaktyce.
Taki sposób nauki może być bardzo skuteczny. Oczywiście zależy jak to nagrał, ile razy tego będzie słuchał, ile było materiału i w co gra.
Biorąc pod uwagę, że najpierw poświęcił czas na wykonanie tego nagrania i podczas nagrywania uczył się aktywnie to teraz takie pasywne utrwalanie wiedzy będzie dla niego lepsze niż kolejne godziny spędzone nad książką.

Jeśli po
@lakukaracza_: kiedyś sam pisałem ściągi na przyrke. Nie miałem drukarki więc pełen focus by wszystko ładnie zmieścić na małej karteczce. Jedna karteczka do długopisu, druga z tą samą treścią do piórnika, a trzecia w kieszeni jako backup. By wszystko zmieścić materiał musiałem wcześniej zredagować do tego co najważniejsze.

Przypadkiem nauczyłem się ich na pamięć - od tego momentu to był mój ulubiony sposób na wchłonięcie dużej ilości materiału, bo jak trafisz