Wpis z mikrobloga

Wpadam do pokoju syna lat 12, który miał się uczyć angielskiego a on gra na PS4. Już chciałem kręcić inbę, a on mi podaje słuchawki, a w nich nagrany przez niego cały rozdział. Młody nagrał sobie na telefon i słucha grając. Rozwalił mnie totalnie.

#szkola #dzieci #oswiadczeniezdupy
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: jeżeli ma podzielność uwagi to może ten sposób u niego zadziałać. Wiem ze u mnie to nie działa, a mam znajomego który tak się uczył i działało to u niego. Daj znać jak będziesz znał wynik tego sprawdzianu.
  • Odpowiedz
w podstawówce zrobiłem podobnie z nauką wiersza, nagralem go w rejestratorze dźwięku, i wgralem do folderu custom radio w Vice City i cisnalem sluchajac, metoda okazala sie skuteczna XD


@simplydelivered: zrobiłem dokładnie to samo tylko w liceum i grałem w san andreas. Wiersz sam wszedl, i to nie byle jaki bo Oda do Młodości która jest w sumie wchuj długa.

Ta metoda jest genialna, tylko najważniejsze jest to żeby gra
  • Odpowiedz
@wloczykij83: @lakukaracza_: jak sobie robiłem testy na prawo jazdy to słuchałem muzyki. Teraz czasami mi się pytania przypominają przy tych piosenkach, a nawet nie pamiętam jakie to były. Może przy graniu będą mu się słówka przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pewnie więcej nagrywając to się nauczył, niż teraz słuchając xd


@OneMaanArmy: Dlatego u mnie wielu wykładowców pozwalało korzystać ze "ściąg" - de facto notatek - na kolokwiach, a nawet egzaminach o ile były napisane odręcznie. Twierdzili, że podczas tworzenia takiej ściągi również student się uczy, a wszystkiego nie jest w stanie zapamiętać, i mieli rację, bo ja podczas tworzenia sobie takiej ściągi praktycznie nauczyłem się materiału na egzamin, a fakt,
  • Odpowiedz