Wpis z mikrobloga

@Michael_Scott: https://bielsk.eu/bielsk-podlaski/34858-stanislaw-derehajlo-odwolany-z-funkcji-wicemarszalka-wojewodztwa-podlaskiego
Ale szkoda chłopa bo PISowcy go załatwili, ale i brawa dla chłopa : > "Chciałbym podziękować za dotychczasową współpracę w zarządzie województwa. Była to ciekawa praca, która przyniosła wiele wyzwań. Wiele rzeczy się udało zrobić i one będą służyć mieszkańcom województwa. Dziękuję też tym, którzy dali mi szanse na pracę w zarządzie - mówił w swoim wystąpieniu Derehajło. - Każdy podejmuje wybory. Ja też takiego wyboru dokonałem. Mogłem
  • Odpowiedz
@polemarchos: ten człowiek osiągnął więcej niż ty kiedykolwiek będziesz mógł choćby pomarzyć że osiągniesz, ale pewnie daje ci ulge myśl że przynajmniej w jednej rzeczy nie jesteś od niego gorszy. Chryste ale z ciebie mięciutka #!$%@? xD
  • Odpowiedz
jak można być tak zapasiona świnia i rano spoglądać w lustro


@polemarchos:

. I po tym Głosowaniu czuję się zwycięzcą. Mogę z czystym sumieniem spojrzeć w lustro i z uśmiechem wyjść na spacer i patrzeć ludziom w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Michael_Scott: Prywatnie Pan Stanisław to równy gość. I Pan Stanisław może tylko zyskać na swojej memowej popularności otwierając np kanał na Youtube czy blogaska nt samorządów w Polsce, przetargach, jak się odbywają, działaniach samorządu, jak samorządy są czasem bezradne wobec prawa.
  • Odpowiedz