Wpis z mikrobloga

@pokemonowa: Bardzo dobre, rzeczowe i kulturalne zapytanie. HA TFU na wszystkich januszy co nie podają w ogłoszeniu żadnej kwoty, a jak już to "Zarobki od 2000-5000" Tak jakbyśmy w biedrze widzieli cenę pomidorów "Od 3-11zł/kg, po więcej info zapraszamy u kasjera" Jasna stawka godzinowa/miesięczna powinna być obsranym obowiązkiem każdego, kto poszukuje pracownika.
#!$%@?, może jeszcze list motywacyjny do sprzedawania #!$%@? książek. Jak mieszkałem zagranicą to dostałem prace stojąc na fajce przed hotelem XD Nikt nie dawał #!$%@? o cv do pracy gdzie nie są wymagane specjalistyczne umiejętności.


@SpaceMonkey: i tak powinno być. Nic tak mnie nie śmieszy w Polsce jak ten kult "powagi". Powagi w cudzysłowie, bo opiera się to na dziwnych konwenansach i kiju w dupie, a co najgorsze nie ma w
@pokemonowa: odcjodzac z pracy miałam wglad w rekrutację i ludzie jak pytali przez telwfon o dodatkowe info to go udzielalismy, bo sama odeszlam przez niedopowiedzenia i pracodawca nie chciał wiecej takiej sytuacji
Potrafią nawet kompletnie nic o firmie przekazać, a ogłoszeniodawca to jakaś Bożenka, czy inna Krystynka. .


@Mtsen: Ja kiedyś aplikowałam do pracy w hotelu. Jak zadzwoniłam to zapytałam o jaki hotel chodzi - "niestety na tym etapie rekrutacji nie możemy podawać takich informacji". No cóż, miałam dużo wolnego, to stwierdziłam, że trudno - wybiorę się na rozmowę. Podczas rozmowy (w zasadzie w pierwszych dwóch jej minutach) babka podała o jaką firmę