Wpis z mikrobloga

Płacenie opaską #miband 6 NFC jest rozczarowujące. Trzeba wybudzić opaskę, przesunąć w lewo, kliknąć klawisz i jeszcze chwilę poczekać. Ale to nie wszystko. Trzeba wpisać kod PIN co 24 godziny. Wpisywanie 6 cyfrowego kodu co 24 godziny jest bezsensowne. Dlaczego mam wprowadzać cześć cyfr co 24 godziny, skoro opaski w ogóle nie ściągam z ręki? Powinno być tak, że opaska sama się blokuje po ściągnięci z ręki, a jak ją założę i wprowadzę PIN, to opaska będzie odblokowana do czasu jej ponownego ściągnięcia z ręki. Ja mam duże palce i wprowadzanie kodu na malutkim ekraniku to męczarnia. Płacenie telefonem jest dużo szybsze. Lipa #xiaomi
Pobierz dziobnij2 - Płacenie opaską #miband 6 NFC jest rozczarowujące. Trzeba wybudzić opaskę...
źródło: comment_1634100635KohPy63lkg6XnnmG3Y4IE4.jpg
  • 58
@Emble: No dla mnie wygodniejsze Apple Watch/garmin niż iPhone z Face ID który w maseczce wymusza każdorazowo wpisywanie PINu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak to pin w garminie mam 0000 wiec tylko klikam 4 razy przycisk w boku i gotowe. I nie muszę wyciągać i chować telefonu tylko uciekam z zakupami od razu od kasy.
@HaPPe to już chyba blik wygodniejszy bo trzeba wklepywać kod ale na terminalu a nie na mini opasce. No albo spartańska wersja czyli karta wsadzona pod case ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dziobnij2: ja na szczęście mam Apple Watch i jedyne co muszę zrobić to kliknąć dwa razy jeden przycisk by zapłacić. A co do kodu pin, to jest właśnie jest jak mówisz. Ściągasz zegarek i ten się blokuje, ale dopóki cały czas masz go na ręce to będzie cały czas odblokowany :)
No dla mnie wygodniejsze Apple Watch/garmin niż iPhone z Face ID który w maseczce wymusza każdorazowo wpisywanie PINu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak to pin w garminie mam 0000 wiec tylko klikam 4 razy przycisk w boku i gotowe. I nie muszę wyciągać i chować telefonu tylko uciekam z zakupami od razu od kasy.


@Darknes17: przecież w iPhone też możesz sobie ustawić taki głupi pin
@dziobnij2: > Powinno być tak, że opaska sama się blokuje po ściągnięci z ręki, a jak ją założę i wprowadzę PIN, to opaska będzie odblokowana do czasu jej ponownego ściągnięcia z ręki.

@dziobnij2: a jakby ktoś Ci rękę uciął i tak chodził za nią po wszystkich biedronkach i płacił? nie pomyślałeś o tym a producenci pomyśleli ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@dziobnij2: po #!$%@? płacić opaską, smartwatchem, jak można to zrobić telefonem. Czy aż tak naprawdę ludziom ciężko jest wyjmować telefon z kieszeni na chwilę żeby to zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
raz dziennie przez pol godziny :)


@Cukrzyk2000: Czyli wychodzi na to samo. Codziennie musisz kod wpisywać, tak jak w miband

po #!$%@? płacić opaską, smartwatchem, jak można to zrobić telefonem


@BooB: To raczej dodatkowy sposób płatności, gdy np. wychodzisz bez telefonu, lub gdy telefon masz w plecaku, gdy masz wpięty w uchwyt nawigacji lub w inny sposób nie jest szybko dostępny.