Wpis z mikrobloga

@MZ23:

Taki #!$%@? obraz wykopków, fruit of the loom i xiaomi coby wyruchać ten cały zły świat który chce ich zrobić w konia i ciągnąć pieniądze XD


Już #!$%@?ąc od tego czy RL to dobra marka i czy ta kurtka jest ładna (uważam że za 1500zl ogarniesz lepsza markę i fajniejsza kurtkę) to jeżeli ktoś ma nie wiem powiedzmy 30+ lat, zarabia już przyzwoite kwoty i kupuje zimowa kurtkę za 150zl
@Rewq4413: nie wypowiadam się na temat tego konkretnego przykładu ale ogólnie na temat ubrań. Na pewnym etapie w życiu nie wypada ubierać się 'oby po taniości'.

Te kurtki są podobne owszem, wygląda w nich podobnie owszem. Ale zapewniam że na żywo będzie widać różnicę. Ja bym nie nie kupił żadnej z nich.
@Caracas: dlatego nie patrzy się na marki, a na składy, szycie, szwy itp. ja cenię sobie jakość, ale niekoniecznie musi byc "markowa", w tk maxx czasami można kupić ubrania dobrej jakości marek powszechnie nieznanych, wszystkie te Hilfigery, Guessy i Ralphy Laureny to droższy i trochę lepszy H&M (chociaż w porównaniu do linii H&M Premium to o ironio nie byłabym taka pewna)
@Kotznapedemjonowym: akurat z Jack&Jones spodnie są świetne. Mam 3 pary z ostatniego roku i nie narzekam. Uważam że to marka w środku - nie jest to syf jak Reserved lub Zara ale też nie jest to takie Premium jak Lacoste czy Polo. W podobnym stylu i jakości polecam markę Esprit.
Taki sam materiał i wygląd a cena 10x większa xD


@Plutonowiec: masz jakieś dowody, że ten sam materiał ocieplający?

znalazłem chyba tę pierwszą https://modivo.pl/p/polo-ralph-lauren-kurtka-puchowa-terra-710810897010-zielony-regular-fit

i tam widnieje, że to na primalofcie zrobione, a to nie jest tani materiał - chociaż zupełnie nie usprawiedliwia tych 1400 zł, natomiast na pewno nie znajdziesz kurtki na primalofcie za 150 zł. Za 2 razy więcej już chyba tak. 4f to w miarę tania firma turystyczna