Wpis z mikrobloga

Nawet ma lepsze ocieplenie xD


@Plutonowiec: Tak wygląda świadomość konsumencka na wykopie. Weź człowieku chociaż załóż tę kurtkę, a nie #!$%@? bzdury na podstawie obrazków (na których z daleka widać różnicę jakości) oraz typ tego ocieplenia, a nie kierujesz się jakimiś ogólnikami "lekko ocieplane, ocieplane", jak jakieś wydmuszki określeń typu "kurtka wiosenna" XD Nic dziwnego, że w tym kraju tylu dyletantów, jak jedynym kryterium jest "kupić taniej" i śmiać się z
to gdzie się dowiem z jak dobrego są materiału? Są jakieś oznaczenia? Nawet jeżeli lepszy materiał to i tak cena jest o połowę za duża


@Plutonowiec: Na pewno nie na Zalando (czy skąd ten screenshot jest), bo ten pedalski sklep nawet nie podaje rozmiarówki ubrań w centymetrach, tylko w ogólnikach literowych dlatego nic tam nie kupię, bo nie chce mi się bawić w wieczne zwroty albo chodzić w workowatych ubraniach. Cena
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XpedobearX: Może i jest lepsza o trochę ale nie tak dobra zeby tyle kosztować. Miałem kiedyś kurtkę z innej "prestiżowej firmy" za ponad 800zl i jakościowo było lepsze ale nie na tyle żeby tyle kosztować. Dla Ciebie to wszystko jest pedalskie widzę
Dla Ciebie to wszystko jest pedalskie widzę


@Plutonowiec: Pedalskim nazywam ich zachowanie, jako sklepu. Bot chyba wstawia te wszystkie towary i nie chce im się od producentów pobierać nawet rozmiarówek. Jeden producent robi oversize obrania, drugi skinny i weź tu bądź mądrym mając jedynie litery do wyboru.

jakby ona miała wypełnienie z puchu gęsiego to bym zrozumiał.


Wydaje mi się, że może mieć.