Wpis z mikrobloga

Jak spławić dyplomatycznie typiare z pracy co zaczyna się zalecać sama coraz bardziej? Nie chcę jej bo jej matka ma wysoką pozycję w pracy i nie chce tu żadnego przypału, zresztą wgl nie chce żadnej typiary z pracy, w miejscu pracy chce mieć blogi spokój i się na robocie koncentrować, muszę to zrobić dyplomatycznie zawczasu a pomysłu póki co brak, niepotrzebnie na imprezie do 4.30 z nią gadałem to był błąd

#tinder
#pracbaza
  • 38
@little_muffin: już sama zaczęła pierwsza na FB do mnie pisać xD ostatni moment żeby to delikatnie #!$%@?ć, jak o a już w ten piątek chciała pić ze mną i wielce niezadowolona jak powiedziałem że tego dnia to ja pracuję i co najwyżej po robocie cydr będę sączył xD
@Serylek: plan jest prosty:
1. zacznij być miłym facetem, spermiarzem
2. daj jej kompletnie wejść sobie na łeb
3. zacznij wyznawać że ją kochasz, na zabój, na zawsze etc.
4. chodź za rączkę, nie inicjuj seksu. Jak zrobi się gorąco powiedz że to Twój pierwszy raz.
5. Na tym etapie powinna uznać że jesteś kompletnie niemęski i zacznie szukać innego
6. Udawaj depresję, proś o litość i o powrót.... Zniknie w
@Serylek: Nie musisz mówić, że masz dziewczynę ale możesz zacząć temat np czy sie z kimś spotyka, ona wtedy podpalona pomyśli, że jesteś zainteresowany, napiszę spocona "NIE" a Ty wtedy, że ostatnio poznałeś właśnie taką cizie mizie fajną fajniutką i idziesz na spotkanie w najbliższy weekend z nią na imprezie w przedmieściach miasta i czy ta bluza, spodnie, gacie nieważne co byłes ostatnio w pracy beda ok i co mysli (