Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 57
715 907 + 140 = 716 047

Dziś planowałem pojeździć już od rana, ale o 8 były 3 stopnie... Za ciepło na zimowe, za zimno na lżejsze ciuchy, ale na szczęście o 9 było już 6 stopni, niebo cały dzień bezchmurne, więc na lekko pojechałem. Najpierw po ten nieszczęsny kwadrat z poprzedniej jazdy, tym razem przejechałem go całego, więc zaliczony. Lepiej wygląda w świetle słonecznym niż świetle lampki. Oczywiście cała trasa to ciągły podjazd. Potem górki i szuter, piach, pola i bruk, dużo starego bruku, Piekło Północy w lokalnym wydaniu. Zjechałem też trasy kolegi @dymel (zazdroszczę ładnej okolicy), jednak na ustawkę to zgadamy się innym razem :) Na końcu powrót okrężną drogą, bo skoro zaliczyłem #kwadraty na północnym zachodzie, to przy okazji chciałem zaliczyć też południowo-wschodni narożnik. Udało się, jest 19x19 z 17, a dzień mogę zaliczyć do udanych.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
ikov - 715 907 + 140 = 716 047

Dziś planowałem pojeździć już od rana, ale o 8 były 3...

źródło: comment_1633882627TAzjaXcnEwR01HzeHoSszm.jpg

Pobierz
  • 9
Tak, dobre oko! Zaskoczyły mnie też liczne brukowe drogi "w środku pola", gdzie jedziesz piaskiem, a tu nagle takie konkretne bruki, które za chwilę się kończą (na północ od Skarszew).
@thevion: Jakby południową granicę Szwajcarii wyznaczyli nie po szczytach, a od ręki... to może trochę :)
@PaulLester1391: Chyba tak przed 15 tamtędy jechałem, ale raczej żadnego rowerzysty nie mijałem. Ale za to pojechałem ze Starogardu do Pelplina przez Jabłowo - od lat tamtędy nie jeździłem, tylko przez Klonówkę. Jestem miło zaskoczony, że praktycznie cała droga jest całkiem fajnie ościeżkowana (prócz fragmentu z wiaduktem pod autostradą) i można bezpiecznie jechać.
@ElBudinio: Trasa bardzo fajna, ostatecznie byłem dość styrany całą tą jazdą, paradoksalnie - najbardziej wymęczyłem się na prostej drodze Stg - Rudno, bo był może i wiatr był niezbyt mocny, ale wiał w przeciwną stronę na odkrytej przestrzeni.