Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@jmuhha: Słomczyn () a w Białymstoku ile zarobiliśmy, nawet ja zarobiłem jak udawało mi się wciskać stare poduszki pod dupę do samochodów za dwie dychy xD dla dzieciaka to był majątek XD i do dziś pamiętam smak kebsa niedaleko wejścia, zaraz z prawej. A najbardziej pamiętny komunikat to "uwaga, znaleziono klucze do golfa 3, powtarzam znaleziono klucze do golfa 3" i nagle wszyscy janusze
@jmuhha Ja jeździłem z ojcem być z drugiej strony. Sprzedawaliśmy akcesoria do kompów (w Łodzi koło samochodowej były też inne rzeczy). Jako, że mieliśmy sprzęt "z górnej półki", logitecha, Creativa itd. to .... sprzedawaliśmy to z cenami jak za złoto, a ludzie kupowali 1.5x drożej niż jak do ojca do sklepu w tygodniu by przyjechali. Sztuka było wywalić cenę 180% i dać Januszowi zbić do 150%. Obie strony zadowolone. Do dzisiaj pamiętam
@CJzSanAndreas a po to, że można tam było wygrzebać mnóstwo szpargałów, nie tylko samochody. Dla domowych majsterkowiczów to był raj. Teraz już powoli umiera, ale raz na rok czasem pojadę jak mi jakiejś nietypowej śrubki czy innego dynksa brakuje