Wpis z mikrobloga

Na moim insta Lewus_kulturysta, cały trening ramion i naramiennych.

176cm wzrostu, 48 w karabinie, zakola na pół metra to już #przegryw czy jeszcze czyściec?

*Mała reklama, wczoraj #!$%@?łem wypowiedzeniem na stół, już nie będę tworzył eksluzywnych jachtów, ze względu na większa ilość wolnego czasu, zapraszam do współpracy, kontakt:
Thelewus@icloud.com

#mirkokoksy
#lewusmusisz
#silownia
#trening
#sterydy
#mikrokoksy
Lewusx - Na moim insta Lewus_kulturysta, cały trening ramion i naramiennych. 

176c...

źródło: comment_1633800470QOFI4BrTClAOMJGW6NNN1E.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Reevder: przy takim genie, to kariera kulturysty stoi otworem. Poza tym od podopiecznych się nie opędzi. No i mamy instagram, więc promocję też można niezłą sobie robić samymi tylko fotkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reevder: W takim razie Ci odpowiem, mam 24 lata, w wieku 27lat muszę być już zawodnikiem PRO, o pieniądze się nie martwię, to co włożyłem do tej pory w siebie, zwróciło mi się już z dużą nawiązką, a prowadzeniem online zacząłem się zajmować w lutym tego roku.

W kulturystyce owszem, kasy nie ma, są tylko plastikowe puchary i śmieszne medale, ale renoma, osiągnięcia, zainteresowanie które budzisz jak ludzie zastanawiają się jak to zrobiłeś już daje zysk, dzięki temu mam podopiecznych czy osoby chętne zakupić konsultacje/plany treningowe/diety, pewnie po kolejnym sezonie dojdzie do tego jeszcze nauka pozowania na żywo.

Co nie zmienia faktu że robiłbym to nawet jakbym miał #!$%@?ć 12h w kamieniołomie, po prostu to kocham i nie widzę siebie dążącego w życiu do czegoś
  • Odpowiedz
@Lewusx: kurde jestem od Ciebie starszy a wygladam na 10lat mlodszego :D
Zajebiscie Ci to wyszlo biorac pod uwage jaką gruba klucha byles, zazdroszcze zaangażowania
  • Odpowiedz