Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
I cyk, szyba porysowana

@tata-szymona:

Eksperci z Przemysłowego Instytutu Motoryzacji w Warszawie wykonali testy metalowych skrobaczek i nie stwierdzili porysowania w żadnym przypadku. Podobną opinię przedstawiają szklarze zajmujący się szybami samochodowymi. Również oni nie zaobserwowali większego zużycia i zarysowania okien spowodowanego stosowaniem metalowych skrobaczek.

I ja również nie zauważyłem niczego takiego, jak się ma #!$%@?ą szybę lub skrobaczkę to owszem, ale sama w sobie metalowa skrobaczka jest bezpieczna i zajebista.
Pobierz
źródło: comment_1633771000georzXAVsRMyWQvghbyEMI.jpg
@chalwaklb @NuklearnySzpadel u Was to działa? Ja testowałem różne i zawsze efekt był podobny, tzn faktycznie po spryskaniu lód schodził, ale po 2 minutach jazdy nagle cała szyba zachodziła lodem i musiałem zjeżdżać i tak czy inaczej skrobać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuxEtClamabunt: w moim teraz grzeją może ze 4 paski ale na szczęście po stronie kierowcy. Po 30 latach ma prawo nie grzać cała szyba. Zresztą i tak zimą nie jeżdżę bo to cabrio. Nawet cabrio Forda miało grzana szybę 30 lat temu a teraz większość nowych aut nie ma. Niby klima i nawiewy ale przecież grzana szyba to najlepszy wynalazek na zimę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chalwaklb: serio akurat. nie chciało mi się argumentować, ale miałem taki przypadek podczas srogiego mrozu, że odmrażacz #!$%@? dał, a denaturat pomógł.
no tylko, że to mi drzwi zamarzły, więc trochę inna sytuacja xD. Do takiego czegoś jak u opa odmrażacz starczy