Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na jakie stanowiska w korpo przyjmują studentów/osoby zaraz po studiach bez korpodoświaczenia i wykształcenia kierunkowego? Jakich ofert szukać, jakie były wymagania przy waszej rekrutacji (jeśli chodzi o doświadczenie, certyfikaty, umiejętności itp. jak wyglądała sama rekrutacja) i na czym dokładnie polega praca na każdym z nich?
#korpo #korposwiat #pracbaza #praca #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61606a56fdc8fa000aff8328
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpienionyBrowar: > do MBB niekoniecznie, są ludzie z przypadku na stanowiskach analityka/seniora. W audycie tym bardziej, parę lat temu 30:70 gównokierunki : FIR, a i bywali tacy co na pierwszym roku zaocznych przychodzili zaraz po liceum.

Jestem żywym przykładem, rozpoczynam drugi rok studiów licencjackich, a pracuję w audycie jako A1, nie wiem nic o rachunkowości i miałem pare badań wstępnych i nie wiem co robić, po co to robić xDD Także
  • Odpowiedz
@Twardziol: młody singiel poniżej 26 roku życia nie zapłaci nic podatku, małżeństwa mogą rozliczać się wspólnie, dzieciaci też chyba jakies ulgi mają, a ktoś to ma jeszcze inne dochody szybciej wpadnie w drugi próg i d--------ą mu podatku za trzy rodziny z bombelkami.
To ile ktoś płaci podatku to mocno indywidualna kwestia, dlatego płace podaje się w brutto, które jest takie samo dla wszystkich.
  • Odpowiedz