Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym wysłuchać opinii osób które studiowały informatyke stacjonarnie i przeniosły się na zaocznie. Jest mniej pracy na takich? Ponieważ chciałbym rozwijać się w jednej branży w IT na własną rękę a studia pobocznie ponieważ informatyka to troche zbyt ogólna dziedzina

Czy polecicie jakieś studia zaoczne w polsce ukierunkowane na machine learning?

#studia #studbaza #nauka #it #informatyka #technologia #machinelearning #ai #deeplearning #cnn #programowanie #python #it

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61602369fdc8fa000aff7ed7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: ja się przeniosłem na ostatnim roku na zaoczne, co do różnicy pomiędzy stacjonarnymi to prowadzący byli bardziej "wyrozumiali" tzn, jeżeli była pula prowadzących laborki z danego przedmiotu na dziennych, to na zaocznych trafiał się zazwyczaj ten najbardziej lajtowy
Ja jestem po takiej zmianie
Mniejsze wymogi
Czujesz sie bardziej jak student niz jak robak
Ludzkie podejscie
Czasem lekka zmiana programowa

Jedyne czego zaluje to faktu ze nie przeszedlem juz w pierwszym roku.

Kazdemu polecam studia zaoczne +praca. Obojetnie czy jestes na utrzymaniu rodzicow czy nie. Jak najszybciej zebrac na wklad wlasny.
@ToksycznySocjopata: @Volmyr: @bobikufel: dużo osób pisze ze zaoczne bardziej lajtowe ale też jak pracujesz plus zaocznie studiujesz to chyba tak łatwo nie jest. Apropo wymogów na zaoczne to tam jakkolwiek biorą pod uwagę wyniki matury czy możesz nawet mieć podstawową matme na 60%? Zjazdy macie raz na tydzien na 3 dni czy 2?
Ja mailem 3/4 tygodnie Zajecia
Przyjmowanie na tych samych zasadach moze lekko nizszy prog.
Praca jak jeszcze w it to juz wgle zajebiscie obojetnie czy programista 15k czy byle bydlo ze wsparcia.

Trudno moze psychicznie czasem ale na pewno lepiej niz dzienne bez pracy
@msea940: co do ilości zjazdów to zależnie od uczelni, jak ja studiowałem to było 8 zjazdów na semestr (4 miesiące), teraz jest już 10 zjazdów bo jakiś nowy program nauczania jest, więc teraz, pomijając weekendy z jakimiś świętami i sylwestrami to wychodzi praktycznie co tydzień, jeżeli jest te 10 zjazdów
@msea940: no nie jest łatwo, ale przez brak czasu na życie głównie. Trzeba dobrze optymalizować swój czas, szukać oszczędności itp. - tak samo jak masz dużo wydatków, a mało kasy :D
Ja robiłem część rzeczy w pracy, materiały opracowywaliśmy wspólnie, żeby było mniej roboty na osobę, różne laborki też robiliśmy często w grupach/parach, niektóre terminy dawało się przesuwać, co pozwalało trochę rozłożyć pracę na dłuższy czas itp.