Wpis z mikrobloga

@Logytaze: ja kupiłem grę dawno temu ale nadal jej nie zacząłem, bo jak widzę jęki Mirków że zazdroszczą każdemu kto dopiero teraz pierwszy raz ogrywa Wiedźmina to nie chcę sobie tego odbierać. Ale tej zimy chyba już pęknę i jednak odpalę. Czekam na zimowy urlop i jazda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no pewnie, ale w takim Divine Divinity Original Sin 2 miałeś dużo więcej swobody i o wiele więcej wyborów. Nie można też powiedzieć, że Wiedzmin to zła gra. Nie no, jest spoko. Taki assasin tylko z potworami i jakimś ładnym dialogiem od czasu do czasu.


@Wisimiwur: No nie. Nawet w AC: Odyssey, gdzie wprowadzili wybory i jest sporo opcji zakończeń, te wybory mają w czasie gry dużo mniejszy wpływ niż w
  • Odpowiedz
ludzie ktorzy nieironicznie porownuja Gothica do W3 XD ludzie, przeciez Gothic jest CO NAJWYŻEJ przeciętną grą z dobrą lokalizacją, nigdy nie pojmę tego fenomenu Gothika w Polsce
  • Odpowiedz
@Logytaze: wiedźmin 3 hura husaria
-#!$%@? ekwipunek
-wszystko co najlepsze w grze i tak jest craftowane
-sety nie różnią się specjalnie niczym oprócz wyglądu
-drzewko umiejętności #!$%@?
-połowa kłestów to przynieś podaj pozamiataj użyj wiedźmińskich zmysłow dla idioty do chodzenia po śladach
-skelige to kupa gówna, najgorsza lokalizacja, a harpie #!$%@?ą twoją łódkę i nawet nie ma jak wrócić do domu, huraaa sztuczne wydłużanie gierki + #!$%@? loot na tych wszystkich
  • Odpowiedz
@Logytaze: zazdro, że przechodzisz pierwszy raz. parę dni temu postanowiłem przypomnieć sobie historie z DLC i też dałem się znowu skusić na Wiedźmina ale tym razem z modami. stwierdzam, że gierka ma już 6 lat ale jest kilka świetnych graficznych modów przygotowanych przez społeczność i jeśli tylko masz możliwość i ochotę to Tobie również serdecznie polecam się zainteresować bo sprawiają, że grafika jest na miarę 2021. warto dodać, że mod którego
  • Odpowiedz