Wpis z mikrobloga

@akordeon01: przeczytałem ten wpis gdzie różowe Cie zjechały. Widzę że w odpisujących same #!$%@? atencjuszki i księżniczki tkwiące na wykopie od lat. Ty wygrasz życie, one dokupią kolejnego kota. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@akordeon01: Są gusta i guściki. Jak przeczytałem swojej różowej to powiedziała, że odpisała by z grzeczności ale jej się nie ten tekst nie podobał. Moim zdaniem lepsze niż „hej, co tam?”, ale jednak trąci trochę try hardem.

Chociaż myślę, że prawdziwa 8/10 zazwyczaj ma taki SPAM, że nie miałaby nawet czasu przeczytać całej Twojej wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie powodzenia!
  • Odpowiedz
Chociaż myślę, że prawdziwa 8/10 zazwyczaj ma taki SPAM, że nie miałaby nawet czasu przeczytać całej Twojej wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie powodzenia


@hiszpanskizdobywca: może dla niego ta dziewczyna jest 8/10, jak sam napisałeś są różne gusta i ważne żeby znaleźć kogoś z kim się dogadasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@akordeon01 Nie bardzo jest sens pytania o takie rzeczy wykopków, bo bardzo wielu z nich, czy to różowe czy niebieskie paski to frustraci i przegrywy, które dowartościowują się kosztem innych. Jakbyś chciał słuchać rad wypoków, to byś nigdy z piwnicy nie wyszedł.
  • Odpowiedz
@akordeon01: prawda jest taka, że nieważne co napiszesz to i tak odpisze, jak jej się podobasz. Na początku wziąłem sobie rady wykopków do serca i trzaskałem salta, a potem już leciało "hej, co tam?" maszynowo i większość odpisywała ¯\_(ツ)_/¯

Koniec końców i tak moja obecna (i miejmy nadzieję ostatnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)) różowa sama zaczęła rozmowę
  • Odpowiedz
@akordeon01: Co jak co, ale tekst który wysłałeś, akurat jest dość krindżowy i to, że jedna jedyna laska na niego odpisała jeszcze nic nie czyni, wyślij do dwudziestu i przedstaw rezultaty to będzie o czym rozmawiać xD

Nie zmienia to faktu, że mem jak najbardziej prawdziwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@akordeon01 ludzie na wykopie nie znają sie na tinderach. Oni czuja cringe nawet kiedy widzą własną morde w witrynie osiedlowej piekarni.
Mialem Ci tam odpisać, że w sumie mnie rozbawiło i głównie po takie glupie teksty laski wchodzą na te tindery. Może i tryhard, ale #!$%@?ć - jak wyszla z tego ciekawa zabawna rozmowa to w sumie nic nie straciłeś (szczególnie że wystarczy zmieniać końcówkę tekstu i wysylac to każdej).

Btw.
  • Odpowiedz