Wpis z mikrobloga

No tak - Jarosław Kaczyński obrzucał gównem ludzi


@ediz4: nie tylko gównem. Także obelgami, pogardą, rozsiewaną nienawiścią do Polaków.
I nie tylko on, reszta jego partii też.
Ty też, wyklinasz wykopków od parobasów, głupków, debili, matołów, idiotów, itd, itp:

Mowa nienawiści pisu
  • Odpowiedz
Bo nimi są - nie posiadają żadnej wiedzy a wypowiadają się o rzeczach o których nie mają pojęcia.


@ediz4: o kurva, masz na tyle tupetu że przyznajesz wprost, że pogardzasz ludźmi, pomijając że się wywyższasz, gdy wielokrotnie to ty byłeś tu orany merytorycznie

Wy od lat wyzywacie biednych, starszych i całą resztę i wcale Ci to hipokryto nie
  • Odpowiedz
o kurva, masz na tyle tupetu że przyznajesz wprost, że pogardzasz ludźmi, pomijając że się wywyższasz, gdy wielokrotnie to ty byłeś tu orany merytorycznie


@spere: pogardzam nieukami co się wypowiadają w tematach o których nie mają pojęcia. Ty pogardzasz każdym kto głosuje nie tak jak Ty - to znaczna różnica pomiędzy nami.

nie wiem kto to są wy, ja jestem jeden, i nie wyzywam biednych starszych i "całej reszty" - wyzywam tych skur***nów z pisu, którzy perfidnie omamiają, oszukują, przekupują, wykorzystują tych serio biednych, starszych, wykorzystywanych już wcześniej ludzi - wykorzystują cynicznie do własnych politycznych celów....

No właśnie. Tacy jak Ty właśnie Rosiaka zabili. Też tak tam krzyczał w tym
  • Odpowiedz
Ty pogardzasz każdym kto głosuje nie tak jak Ty - to znaczna różnica pomiędzy nami.


@ediz4: mam w dupie kto jak głosuje, jak dla mnie może głosować na obojętnie kogo

ty jednak nie rozumiesz podstawowych pojęć - wyklinam tych którzy omamiają, przekupują, oszukują wyborców, bo robią to cynicznie z premedytacją, a nie wyborców, z wyborców cisnę bekę jeśli dali się przekupić, oszukać, omamić, cisnę, ale nimi nie pogardzam, to właśnie dokładnie BIEDNI oszukani ludzie, żal mi
  • Odpowiedz
@spere: No
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Szuro
o którym jest jeden z filmów to autentyczny trup. Typowa lewica.

mam w dupie kto jak głosuje, jak dla mnie może głosować na obojętnie kogo ty jednak nie rozumiesz podstawowych pojęć - wyklinam tych którzy omamiają, przekupują, oszukują wyborców, bo robią to cynicznie z premedytacją, a nie wyborców, z wyborców cisnę bekę jeśli dali się przekupić, oszukać, omamić, cisnę, ale nimi nie pogardzam, to właśnie dokładnie BIEDNI oszukani ludzie, żal mi ich....

To czemu nie
  • Odpowiedz
o którym jest jeden z filmów to autentyczny trup


@ediz4: mój dziadek był członkiem podziemia, po wojnie łaziła i rozpytywała za nim milicja, przestań wycierać sobie gębę pamięcią ludzi którzy ginęli za ten kraj, mi to nie imponuje

ale pamięcią JP2, możecie, jak najbardziej, jeszcze jak - młode pokolenia tym szybciej I bardziej będą rzygać tym kultem
  • Odpowiedz
mój dziadek był członkiem podziemia, po wojnie łaziła i rozpytywała za nim milicja, przestań wycierać sobie gębę pamięcią ludzi którzy ginęli za ten kraj, mi to nie imponuje


@spere: mój był Witoldem Pileckim więc przestań sobie wycierać mordę

Mam w dupie Tuska, mam w dupie każdego innego premiera w ostatnich 30 latach. Gdyby to Kwaśniewski, albo Miller, albo moherowa dewota Suchocka, mieli cień szansy wygrać teraz z obecną władzą która niszczy kraj, głosowałbym na nich, mając niezwykle głęboko w dupie ryżego, bo żaden z poprzednich rządów nie niszczył tak jak PiS, nawet teoretyczne postkomuchy. Gdy to ryży będzie miał szanse, będę głosował na niego....

Ale Ty masz tupet. Już Cię kiedyś orałem wpisami z twojego profilu że do Tuska pałujesz. Jesteś więc zwykłym hipokrytą któremu nie chodzi o żadne omamianie przez polityków ale zwykłe głosowanie
  • Odpowiedz
Nie. Dlatego że jest tak samo niestabilny i niebezpieczny


@ediz4: yy, kto? Kaczyński? xD No tu masz rację

bo Niesiołowski to typowy prawak, usta pełne frazesów konserwatywnych chrześcijańskich, a jak to u nich, życie swoją drogą
trzech ich było, patriotów tradycyjnych, Niesiołowski, Łopuszański, Jurek
  • Odpowiedz