Co przyniosła nocna prohibicja w Szczecinie?

Spadek ilości interwencji policji, poprawa bezpieczeństwa, mniej przypadku dewastacji mienia publicznego. Ale alkusy swoje, że bla bla ograniczenie bla wolności bla bo wódę muszę móc kupić 24/7 bla bla

- #
- #
- #
- 217
- Odpowiedz






Komentarze (217)
najlepsze
A jakie ulatwienie dla sluzb... Nie trzeba bedzie sie starac i karac patologii.
@heniek_8: Zgoda ze Twoja analogia jest lepsza. Tylko ze mi chodzilo o cos innego. Bardziej o to:
W tym kraju to normalne - pojscie
Ty też na pewno lubisz różne rzeczy a jak ci ich zabronię, to nie będziesz zadowolony.
Skoro jest spadek ilości interwencji to może już nie potrzeba tylu policjantów na nockach i trzeba część zwolnić?
I ogólnie sukces taki jak zawsze. Że jak się ludzi traktuje jak bydło to niby przestępczość wzrosła sumarycznie o 8% no ale w miejscach zakazu o 30% spadła :D Ja bym poszedł o krok dalej i przedstawił statystyki że przestępczość godzinę przed zamknięciem sklepu z wódką i godzinę po spadła o 50%. Więc żeby odnieść prawdziwy progres to trzeba pozamykać wszystko :D
Nie
te całe przepisy nie są po to żeby ludzi oduczyć od picia, tylko oduczyć od włóczenia się nocami do sklepów / stacji benzynowych i po drodze awantury, sikanie, darcie p---y, bójki
@heniek_8: Nawet Ci napisalem jaki :D Art 244kk :D (picrel)
Nie ma tam nic o dozorze, kolejnym zakazie czy pracach spolecznych.
źródło: image
PobierzWrzucony artykuł w pierwszym zdaniu:
Alkopatusy drą p---y po nocach, bo nie mogą się n-----ć xD