Wpis z mikrobloga

@chigcht:

Ziomeczku, oczywiście, że żyje się lepiej, bowiem trudno jest w 6 lat #!$%@?ć dorobek 25 lat udanej transformacji gospodarczej.

Oczywiście ja w swoim komentarzu mówiłem o kwestiach stricte gospodarczych. Uważam, że sama struktura społeczeństwa od 2015 ma się znacznie gorzej i główna w tym zasługa Prawa i Sprawiedliwości, która właśnie od 2015 pcha nas we wschodnie rejony, zamiast zacieśniać relacje gospodarcze z krajami Europy Zachodniej.

Chodzi mi również o polaryzację
@Neubert tez ty i twoi smieszni teczowi koledzy maja swoj czynny udzial w polaryzacji spoleczenstwa - albo wierzysz w 543 plcie i wspierasz lpg i kazdy ksiaze to pedofil albo jestes przeciwko nam. Nie zrzucaj winy tylko na jedna strone, manipulancie.
@defkor: defekator jak zwykle kulą w płot.

albo wierzysz w 543 plcie


XD srogie urojenia

wspierasz lpg


@defkor: Nikt Ci nie każe wspierać. Myślę że wystarczy uznać wyższość nauki i zrozumieć ich równość z osobami hetero.

kazdy ksiaze to pedofil


@defkor: Znowu bzdura. Nie każdy ksiądz to pedofil, ale niemal każdy systemowo chroniony pedofil to ksiądz i nawet przewodniczący komisji ds. pedofilii (organu tropiącego pedofili) nie jest w stanie
Chodzi mi również o polaryzację społeczeństwa, którego głównymi architektami są Jarek Kaczyński, Kurski i reszta jego schedy.


@Neubert: No tak - Jarosław Kaczyński obrzucał gównem ludzi pod krzyżem i zabił Marka Rosiaka.

Ziomeczku, oczywiście, że żyje się lepiej, bowiem trudno jest w 6 lat #!$%@?ć dorobek 25 lat udanej transformacji gospodarczej....

Aha to ta transformacja powoduje że się rozwijamy pomimo fatalnych według Ciebie rządów PiS-u - alternatywna rzeczywistość widzę ma się
@Jabby: Teraz widzę Turcja w modzie, PIZ WPROWADZA NAM WENEZUELĘ już niemodne?

@Neubert:

Chodzi mi również o polaryzację społeczeństwa, którego głównymi architektami są Jarek Kaczyński, Kurski i reszta jego schedy.


Jest to teza której nie wspierają żadne badania, wręcz odwrotnie.

Zwolennicy partii opozycyjnych żywią bardziej negatywne uczucia wobec zwolenników PiS niż na odwrót. W większym stopniu ich dehumanizują i mają do nich mniejsze zaufanie, przy czym sami są błędnie przekonani,