Wpis z mikrobloga

W poniedziałek oddałem staroście grupy legitymację studencką do podbicia. Dzisiaj kanar chce ode mnie bilet MPK, który jest nabity na legitymację, oczywiście powiedziałem ze jest w dziekanacie i do podbicia, spisał mnie, dał kwitek, muszę iść na Prusa zapłacić 24zł bo nie miałem przy sobie biletu. Patologia. Dlaczego kanar w swoim #!$%@? komputerku mając moje dane nie może sprawdzić czy mam kupiony bilet (200zł za 4 miesiące ULGOWY) i jeżeli go mam, z jakiej racji mam płacić 24zł.
Autobusy mogą nie jeździć, tramwaje mogą się #!$%@?ć ale ty koniecznie musisz miec bilet bo jesteśmy #!$%@? z mpk
#wroclaw #mpkwroclaw
  • 131
  • Odpowiedz
Dlaczego kanar w swoim #!$%@? komputerku mając moje dane nie może sprawdzić czy mam kupiony bilet


@paweleksiema: to już pytanie do najlepszego prezesa MPK po tej stronie globu i do najlepszego prezydenta miasta. Obydwoje dostali te tytuły od Grażynek z Nysy i okolic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@paweleksiema: jak byś nie był przesadnie roszczeniowy to albo byś sam podbił legitymacje od ręki, albo kupił normalny bilet na czas jak jej nie masz. Pretensje możesz mieć tylko do siebie, bo nie ogarniasz świata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
@paweleksiema: Dlatego że to Ty masz okazać bilet a nie kanar ustalać czy Pan Hrabia bilet posiada i rzeczywiście Panem Hrabią jest. Regulamin przewozów się kłania...
  • Odpowiedz
@paweleksiema: Po odwołaniu karę cofną. Ale czemu się dziwisz, że ta kara została nałożona, skoro nie miałeś biletu? W sklepie też awantury robisz, że nie chcą Ci dać PS5, bo przecież masz na niego odłożoną gotówkę w domu?
  • Odpowiedz
  • 19
@RudaBrona przesadnie roszczeniowy? Place bardzo duże pieniądze za komunikację, w 2020 bilet semestralny 5 miesięcy kosztował 185zł teraz na 4 miesiące kosztuje 200 i jeszcze mam kupować bilety jednorazowe bo MPK nie posiada podstawowego systemu do sprawdzania biletów? Autobus nie pojedzie to przeproszą i nawet nie napiszą dlaczego nie przyjechał, place, wymagam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
W poniedziałek oddałem staroście grupy legitymację studencką do podbicia

@paweleksiema: jest środa xddd co Wy w głowach macie że zgadzacie się na coś takiego? Umawianie się do dziekanatu na konkretną godzinę i podbijają wszystko w trakcie trwania wykładu xD

PS: zmieńcie starostę xd
  • Odpowiedz
  • 4
@RudaBrona na koszt podatnika jeżdżą dzieci z podstawówki i emeryci, jeżeli będę miał praca na pełny etat nie będę korzystał z tego dziadostwa MPK tylko dojeżdżał samochodem, taniej i wygodniej
  • Odpowiedz
@paweleksiema: ja wszystko rozumiem. To ty masz problemy z percepcją, masz mieć bilet przy sobie, jeśli nie masz jedziesz na gapę. Uważasz, że utrzymanie dowolnego auta jest tańsze niż wożenie tyłka za 50 zł miesięcznie. To jest dramat jakim osobom dają obecnie indeksy.
  • Odpowiedz