Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 538
Pijcie ze mną kompot bez cukru.
Dzisiaj pożegnałam otyłość i wkroczyłam do świata nadwagi. (ʘʘ)

Walkę zaczęłam w sierpniu ubiegłego roku, na wojenną ścieżkę #keto wkroczyłam w Tłusty Czwartek i moje urodziny, 11 lutego. Ogólnie jest mnie 22,5 kg mniej, z czego dzięki keto -15,5 kg. I lecę dalej!

Inb4: bez chleba się najadam. :p I wiem, że się zaniedbałam i że to żodyn sukces się spaść jak świnia, a potem zrzucić, ale mam to w mojej zajebistej dupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję przy okazji byłemu niebieskiemu oraz @chixi. Bez Was byłoby mnie wincyj. :)

Polecam und pozdrawiam!

#chudnijzwykopem
  • 76
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc: zazdroszcze, keto było super, ale musiałem zrezygnować po jakichś 2 miesiącach. coś zaczęło mnie kłuć po prawej stronie brzucha. Potem po jakimś czasie wróciłem do keto, ale bóle były już na drugi dzień.

pomijając to, to dieta super, dobrze się czułem psychicznie, waga leciała, miałem energię. Powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Wczoraj mi lekarz powiedziała, że to bardzo niezdrowa dieta, że mi się tylko wydaje, że się dobrze czuję, że najzdrowsza jest dieta wege. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja jem zdrowo, suplementuję fajne rzeczy, czuję się świetnie, wyniki się poprawiają (robię regularnie co pół roku), waga leci - no jak dla mnie same plusy.
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc no no też mam 78.5 i chce zrzucić tyle co ty, jestem centymetr wyższy xD no to do roboty kto pierwszy ten lepszy. Ograniczyłem węgle do 100g na dzień i w wolnych chwilach uczę się o keto co by to zrobić dobrze. Jak masz jakieś stronki, artykuły które Ci pomogły zacząć z keto to chętnie skorzystam możesz podesłać :)
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc dziękuję ()
Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli teraz na normalnej diecie jem 1700kcal dziennie to wchodząc na keto też muszę 1700 czy to działa jakoś inaczej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@strike_lucky: proszę bardzo, lipidogramy po 1, 3 i 7 miesiącach keto.
Codziennie na śniadanie jem 2 jajka w jakiejkolwiek formie, do tego warzywa - najczęściej to są pomidor, ogórek, ogórek kiszony w różnych konfiguracjach (czasem wszystkie 3), warzywa polane olejem z orzechów lub pestek dyni. Czasem dorzucam kabanosy Majerczyk (w składzie tylko mięso, sól i czosnek) albo parówki (wiadomo, śmieci). Na obiadokolację jakieś mięso i zielone warzywo albo fasolka szparagowa
nieskonczonosc - @strike_lucky: proszę bardzo, lipidogramy po 1, 3 i 7 miesiącach ket...

źródło: comment_1633594326vgiUZnXZIxcWsCWVszPVHk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz