Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 538
Pijcie ze mną kompot bez cukru.
Dzisiaj pożegnałam otyłość i wkroczyłam do świata nadwagi. (ʘʘ)

Walkę zaczęłam w sierpniu ubiegłego roku, na wojenną ścieżkę #keto wkroczyłam w Tłusty Czwartek i moje urodziny, 11 lutego. Ogólnie jest mnie 22,5 kg mniej, z czego dzięki keto -15,5 kg. I lecę dalej!

Inb4: bez chleba się najadam. :p I wiem, że się zaniedbałam i że to żodyn sukces się spaść jak świnia, a potem zrzucić, ale mam to w mojej zajebistej dupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję przy okazji byłemu niebieskiemu oraz @chixi. Bez Was byłoby mnie wincyj. :)

Polecam und pozdrawiam!

#chudnijzwykopem
  • 76
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc: to sukces, nie wymyślaj. to wykop jest jakimś alternatywnym swiatem, gdzie wzięcie się za siebie i ogarnięcie (w jakiejkolwiek materii) to nic, ale siedzenie 30 lat przy kompie na koszt matki to powod do chwalenia i założenia o tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I wiem, że się zaniedbałam i że to żodyn sukces się spaść jak świnia, a potem zrzucić, ale mam to w mojej zajebistej dupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nieskonczonosc: Każdy człowiek jakoś sobie szkodzi, i w jakimś zakresie o siebie nie zadbał tak jak powinien. U niektórych jest to waga a u innych coś innego. Różnica z reguły polega głównie na tym że akurat wagę wszyscy widzą.
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc: Hej, to ogromny sukces i tym bardziej warto się tym chwalić!

Jak już dojdziesz do mety z wagą znajdź sobie sport, który pomoże Ci utrzymać wynik i przy okazji będzie Cię motywował dalej
  • Odpowiedz
Pamiętaj że zrzucenie wagi to nie jest cel, to tylko zamknięcie pierwszego etapu. Celem jest utrzymać, co przeważnie jest dużo trudniejsze bo ma być długotrwałe i znika ten stały pozytywny bodziec zmniejszającej się wagi


@Mirkosoft: no tak, ludzie często myślą, że po schudnięciu można wrócić do starych przyzwyczajeń (przez które się wpadło w nadwagę) zamiast utrzymać aktualny styl życia który pozwolił schudnąć a potem narzekają na efekt jojo ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pamiętaj że zrzucenie wagi to nie jest cel, to tylko zamknięcie pierwszego etapu. Celem jest utrzymać, co przeważnie jest dużo trudniejsze bo ma być długotrwałe i znika ten stały pozytywny bodziec zmniejszającej się wagi.


@Mirkosoft: dobrze, że o tym mówisz. Wcześniej żarłam słodycze jak głupia, teraz one dla mnie nie istnieją, więc powinno być ok. Ale warto o tym pamiętać, dzięki!

@Opat: ze sportów to mam cały czas regularnie góry,
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc: Czy keto było kluczowe czy może na innej diecie schudłabyś równie łatwo? Dla mnie keto było zbawieniem i dzięki niemu zacząłem redukować co było dla mnie nieosiągalne przez lata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy keto było kluczowe czy może na innej diecie schudłabyś równie łatwo? Dla mnie keto było zbawieniem i dzięki niemu zacząłem redukować co było dla mnie nieosiągalne przez lata.


@luk04330: trudne pytanie..
12 lat temu dzięki zwykłej diecie w pół roku schudłam 20 kg (z 83 do 63) i potem bez problemu kilka lat utrzymywałam nawyki i wagę.
Rok temu na zwykłej diecie w pół roku schudłam 13 i przytyłam 6.
  • Odpowiedz