Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Logan00: no tak zapomniałem, że masowe zakopywania są niedozwolone (pod pretekstem zapoznawania się że znaleziskiem) bo generują obciążenie serwerów, ale nie wyświetlanie reklam :-)

za to zwoływanie się do wykopywania politycznych znalezisk na mirko (za co kiedyś również groził BAN - używanie mirkolist do polityki) pod pretekstem zapoznania się jest dozwolone, bo generuje rogale z reklam :-)

A użytkownik przychodzi i odchodzi, śmieszne pieski nie generują zysków, a polityka owszem...
no tak zapomniałem, że masowe zakopywania są niedozwolone (pod pretekstem zapoznawania się że znaleziskiem) bo generują obciążenie serwerów, ale nie wyświetlanie reklam :-)

za to zwoływanie się do wykopywania politycznych znalezisk na mirko (za co kiedyś również groził BAN - używanie mirkolist do polityki) pod pretekstem zapoznania się jest dozwolone, bo generuje rogale z reklam :-)


@hiperchimera: No tak, zwoływanie do zapoznania się ze znaleziskiem jest dozwolone, a zwoływanie do wykpywania/zakopywania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CocoJamboolin: "zwoływanie do zapoznania się ze znaleziskiem jest dozwolone, a zwoływanie do wykpywania/zakopywania znalezisk jest niedozwolone"

żeby nie widzieć tego że cały czas te same konta "zapoznają się" że znaleziskami (i często nie ma znaczenia czy dodaje je lewa czy prawa strona wykopu), to trzeba być albo upośledzonym umysłowo, albo udawać że się tego nie widzi.

Proszę skończmy tą farsę i napiszmy jawny i przejrzysty regulamin, gdzie albo zakazujemy mirkolist do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: w sensie że chce przestrzegać prawa (regulamin) a nie robić, nomen omen, na lewo?

Że mam dość sponsorowanego i wołanego ścieku politycznego na głównej z płomieniem?