Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Z racji tego że wczoraj wywiązała się fajna dyskusja pod filmem Pana Kuby. To dziś również nawiązując do kolejnego filmu, mam do was pytanie:

Co ciebie powstrzymuję, żeby odkładać już nawet nie 70 zł dziennie ale powiedzmy 40-50. Co w przeliczeniu daje nam ok 1200-1500zł miesięcznie.

Zapraszam do dyskusji.
Do roboty.
Trzymajcie się lecimy.

#kubamidel #rozwojosobisty #coaching #pieniadze #pracbaza #praca #oszczedzanie #oszczednosci
DarkZizi - Z racji tego że wczoraj wywiązała się fajna dyskusja pod filmem Pana Kuby....
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ciebie powstrzymuję, żeby odkładać już nawet nie 70 zł dziennie ale powiedzmy 40-50. Co w przeliczeniu daje nam ok 1200-1500zł miesięcznie.

Zapraszam do dyskusji.


@DarkZizi: super rada.
Jak ręką odjął.
Je*ać falubaz
  • Odpowiedz
Przecież masa ludzi tyle odkłada, a nawet więcej ...

To co mówi Kuba to wcale nie jest jaki odlot kołcza tylko codzienność milionów naszych rodaków.

Jedyne co pomija to że jak nie jesteś specjalistą lub fachowcem to jedyna szansa na takie odkładanie to emigracja
  • Odpowiedz
Nie zna rynku pracy, ale pierdzieli o zarobkach, dobry jest.


@hamuj_sie_hamuj_sie: Zna rynek, jako nastolatek był przecież zatrudniony w firmie ojca albo matki na intratnym stanowisku, choć nikt z współpracowników go nigdy nie widział, a budynek firmy widział jak przyjeżdżał do rodziców.
  • Odpowiedz
@DarkZizi: Oglądałem go od jakiegoś czasu i tak stwierdziłem, no w sumie spoko. Odkładam do skarbonki wszystkie 5zl i każdy dodatkowy hajs jaki mi wpadnie w ręce. Po 10 dniach w skarbonce mam 875zl xD i mówię do żony "k---a dlaczego my nie robiliśmy tego wcześniej?" XD k---a złotówkę dziennie odłóż i masz 365 w rok czyli już masz prezent na święta
  • Odpowiedz