Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Z racji tego że wczoraj wywiązała się fajna dyskusja pod filmem Pana Kuby. To dziś również nawiązując do kolejnego filmu, mam do was pytanie:

Co ciebie powstrzymuję, żeby odkładać już nawet nie 70 zł dziennie ale powiedzmy 40-50. Co w przeliczeniu daje nam ok 1200-1500zł miesięcznie.

Zapraszam do dyskusji.
Do roboty.
Trzymajcie się lecimy.

#kubamidel #rozwojosobisty #coaching #pieniadze #pracbaza #praca #oszczedzanie #oszczednosci
DarkZizi - Z racji tego że wczoraj wywiązała się fajna dyskusja pod filmem Pana Kuby....
  • 110
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@DarkZizi: jak skończyłem szkole i miałem 20 lat to przed odkładaniem 50 zł dziennie powstrzymywało mnie: brak pracy, #!$%@? praca a potem moje uzależnienia jak fajki, alko... bezrobocie w regionie wynosiło w okolicach 20%. Jak poszłem na magazyn do Janusza i miałem tam zarabiać na zleceniu 900 złotych to jeblem tym po tygodniu.
  • Odpowiedz
@DarkZizi: Co za biedak. Ja w wieku 19 lat odkładałem 800zł na godzinę. Wiecie czemu? Bo nic mnie nie powstrzymywało. Jak typ myśli o swojej firmie i życiu na poziomie, to powinien nauczyć się tyle odkładać. Ciężko zrobić? Po to macie ręce i dupy, żeby sobie jakoś poradzić.
  • Odpowiedz