Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: właśnie też uderzam w stronę zwiększenia siły nóg, bo widzę, że redukcja masy ciała mi słabo idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dwa razy w tygodniu robię nogi. W skład moich treningów wchodzą: przysiad klasyczny, wstępowanie na step z ciężarem, bulgarian split squat, martwy ciąg na prostych nogach, hip thrusts, Sisi squat. Dzielę to na dwa dni i lecę, dorzucam jeszcze uzupełniająco trening góry, ale nie o
@derton778: Moze za malo/za duzo (przetrenowanie) biegasz? Nie slyszalem o tym zeby kogos po zrobieniu masy miesniowej nog, przestaly nogi podczas biegania bolec. Cos konkretnego boli? Moze juz za stary/stara jestes, mam kumpla to mowi, ze moze jeden maraton w roku bo inaczej kolana mu eksploduja.
A to widzisz, to ja zalecam bardzo powoli zwieksza "objectosc" czyli ilosc biegania. Mozesz te sobie jakis program treningowy znalezc, ale nie musisz. Z czasem bol minie. Druga sprawa, biegaj wolniej!
@derton778: Wiec nie biegaj zacznij od szybkich marszów i stopniowo sobie utrudniaj, np krótkie interwały marszobiegi aż powoli dojdziesz do ciągłego biegania. Siłownia nie pomoże na bóle, plus możesz mieć problemy z krążeniem w nogach, może zbyt dużą waga itp