Wpis z mikrobloga

@Klepajro: W tym ze jeżdżąc na tirach bez żadnej szkoły jesteś w stanie mieć 10k. W tym ze pracując na etacie za 3k i jeżdżąc w weekendy na bolcie masz 6k. Po prostu na starcie trzeba #!$%@?.
@Klepajro: Hahah. Ile mistrzu twoim zdaniem pracując nockę z piątku na sobotę i z soboty na niedziele idzie wyciągnąć z napiwkami od pijanych klientów ? I czy taka kwota dodana do byle januszowego etatu gdzie nic nie robisz to mała kwota ?
@Shatter: No trudno byłoby dostawać pieniądze za nic. Przez trzy miesiące pracowałem w agencji marketingowej jako handlowiec (coś a'la call center, nagabywanie ludzi na usługi). Chwilę po tym jak się zwolniłem dotarłem do tego, że nie muszę być programistą żeby tworzyć strony internetowe. Dzisiaj tworzę zupełnie proste lecz w moim
mniemaniu estetyczne strony + zajmuję się pozycjonowaniem lokalnym i prostymi reklamami google adwords.
Grosza nie wydałem na płatne szkolenia, całą wiedzę
@ciaparetto: Hej, masz zablokowane PW więc napiszę tutaj. Generalnie zajmujemy bardzo podobnymi kwestiami na freelance. Jakbyś chciał czasem pogadać o rozwoju swojej działalności i tak generalnie o tym co robimy to możesz podrzucić jakiś kontakt do siebie na priv ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Furiat no to odlicz prowizje dla bolta paliwo zużycie xD ogólnie w większych miastach vide Wrocław korporacje taxi ogarnęły dupę i dość mocno obniżyli ceny. Inna sprawa z bycia niewolnikiem i #!$%@? ja 7dni plus Nicki brawo
@Klepajro: Chłopy w filmiku mówią ze jak #!$%@? do dobijesz do dychy. Ja ci pokazuje przykłady gdzie bez jakiejś wielkiej filozofii i szkół dasz radę tyle robić jak #!$%@? to wyskakujesz mi z byciem niewolnikiem xD. Tam nikt z nich na starcie nie pracował po 8h i nie siedział w związkach zawodowych i l4 co chwile xD. Albo #!$%@? i masz siano albo akceptujesz to co masz albo jesteś wiecznie nieszczęśliwy.