Wpis z mikrobloga

To jest jak z tym "zmień pracę, weź kredyt".
Bardzo dobra rada, ale tylko dla kogoś ogarniętego.

Ja np. wolę mniejsze pieniądze i mniejszy stres. Jestem leniem i mi się nie chce pracować po 12 godzin dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda jest taka, że jeśli wolisz siedzieć na Wykopie, zamiast się uczyć czegoś albo pracować, no to będziesz specjalistą od siedzenia na Wykopie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@DarkZizi: jesli bedziesz dalej rozsylal tylko cv, to niestety nic z twoich 10k nie bedzie. Poszukaj najpierw osob, ktore zarabiaja te 10k i zadaj sobie pytanie czy jestes w stanie nauczyc sie robic to co oni. Przyklad? Moj fryzjer na wsi bierze 30zl od łebka, na godzine zrobi 3 takich. Robiac 160h, to wychodzi juz sporo ponad 10k (a nikt ci nie broni robic i 200h ;)). To samo jakiekolwiek
  • Odpowiedz
@Klepajro: Zanim pojawi się dziecko to ma się z 15 lat jako facet na ogarnięcie sytuacji finansowej. To jest czas na łapanie znajomości, szkolenia, kursy, zmiany branży, przeprowadzki, wyjazdy za granicę itp. Do tego utrzymanie rodziny to też obowiązek kobiety, a ona przez np. 5-7 lat pracy zawodowej też powinna rozwijać swoją karierę zawodową zanim pojawi się berbec. Potem po roku od porodu powrót do pracy i tyle.
  • Odpowiedz
@Klepajro: no jako facet ma.sie więcej czasu na ogarnięcie swojej sytuacji finansowej niż kobieta. Zwykła biologia. Na spokojnie facet do 35 r.z możne skupić się na rozwoju, na sobie, nauce, znajomościach, próbowaniu różnych rzeczy takich jak przeprowadzki, emigracja, różne stanowiska i firmy, i jak stwierdzi że potrzebuje do szczęścia rodziny to powoli się może rozgladac za odpowiednimi kandydatkami.

I nie wiem skąd wytrzasnąłeś samca alfa. Bo mój komentarz miał zupełnie
  • Odpowiedz
@DarkZizi: bo to są porady do ludzi przedsiębiorczych,
Sorry ale jak ktoś poszedł na gówno studia czyli pralnie pieniędzy bez wcześniejszego sprawdzenia zarobków to czego się można spodziewać

Na zwykłym układaniu płytek, murarstwie,elektryce, montażu okien, wykończeniowe domów itp spokojnie się zarobi ponad 10 tys PLN bo mam w Polsce b takich znajomych,
  • Odpowiedz