Wpis z mikrobloga

@DarkZizi Gość motywuje do bycia przedsiębiorczym. Nie zarobisz 10k na etacie w Januszeksow na stanowisku Robaka. Ale jak będziesz na przykład outsourcing'ował robackie usługi, ze swoim sprzętem i ludźmi, to już może się udać.
  • Odpowiedz
@DarkZizi: ogólnie żeby zarabiać 10k trzeba mieć jakieś umiejętności, uprawnienia fach w ręku, coś czego nie ma przeciętny człowiek jest to też pomysł na biznes, umiejętności artystyczne i tak dalej. Jak zaczynasz w danej dziedzinie to zaczynasz z najniższego pułapu pracujesz powiedzmy za minimalną rozwijasz się uczysz się = zarabiasz więcej, potem zmieniasz pracę i znowu zarabiasz więcej i to wtedy rzeczywiście leci tak samoczynnie. Tylko najważniejszą rzeczą jest tutaj
  • Odpowiedz
@Bumelante: @DarkZizi: Fajny temat ogólnie się rozwinął. Teraz można coś zarobić mając tylko komputer. A to zrobić kurs a to złapać orient co ludzie chcą kupować i sprowadzić coś od Chinoli. Jakiś czas temu słyszałem o opcji dla tych którzy mają jakąś nieużywaną przestrzeń typu budynek gospodarczy czy garaż- demontaż elementów AGD by sprzedać je drożej gdy urządzenie wyjdzie ze sprzedaży a ludzie będą szukać części.
  • Odpowiedz
@Bumelante: Dobrą opcją jest też zakupienie poważniejszych zestawów #lego lub planszówek i sprzedaż ich elementów na sztuki. Tylko trzeba się upewnić że nie przysra się jakiś prawnik. Z Lego już tak robią.
  • Odpowiedz
Aż załozyłem konto żeby to napisać. Jeśli ktoś naprawdę uważa, że zarobienie 10 tys. to jest #!$%@? szczyt możliwości, i pracuje dosłownie cały miesiąc na to żeby 3 tys zarobić to jest po prostu nieudacznikiem i koniec.

Aktualnie mam sytuację w której dosłownie tak jak ten gościu na filmie opowiada. Pracuję na etacie gdzie zarabiam około 3,5 tys na ręke + mam działalność w której tworzę strony internetowe i generalnie zajmuję się pierdołami z tym związanymi i z tego zajęcia jest zawsze minimum te 4 tys. miesięcznie a nie rzadko 6 czy 7 tys.

I taka kasa byłaby naprawdę fajna gdyby nie fakt, że się pozadłużałem w czasach covidu i teraz to gówno spłacam.

Problemem
  • Odpowiedz