Wpis z mikrobloga

przeglądałem te projekty i co drugi wygląda jak by ktoś chciał dojść do koryta z publicznymi pieniędzmi


@Catmmando: Mi utkwił projekt jakieś pirackiego statku, który jakaś babka na siłę chciała przepchnąć, że niby dla dzieci. Był przez 2-3 edycje zarówno w dzielnicowych i ogólnomiejskich. Z tego co wyszukałem na jej temat to była z PO czy tam się udzielała. Przypadek - nie sądzę ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Iskaryota: Chyba przeceniasz nasze "elity" z obu stron spektrum politycznego jaki centrum. Ważniejsze są tematy jak uczucia religijne, praworządność UE i LGBT ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Nie bez przyczyny Polska to kraj z jednym z niższych poziomów zaufania publicznego w UE.
@CuckCuckKlan: Też mnie to rozwaliło, pewnie jacyś pro-liferzy albo inne pisowskie cwiercmozgi za tym stoją.

Pare lat temu rozmawiałem o poziomie tych projektów z koleżanką, która mocno angażuje się w życie społeczne Krakowa, działa w jakichś fundacjach etc i tłumaczyła to ona tak, że do przepchnięcia projektu pod głosowanie w budżecie obywatelskim potrzeba bardzo mało podpisów, a że ludzie od takich odklejonym projektów (pare lat temu chcieli zrobić makietę bombowca z
@hippomasaz: Żeby nie było niedomówień, pro-LGBT KODowe alternatywki z BMI 30+ tez u mnie są na tej liście zjebów. W tym przypadku to pewno coś w klimatach PiS za tym stoi. W sumie bardziej razi mnie bezsensowność takiej propozycji. Coś jak ta "gimnastyka Słowiańska" wyceniona na 27k PLN. (_ )

Moje głosy :

Projekty dzielnicowe

3 punkty: Projekt nr 33 - Zróbmy dojście do PARKU PRZY