Wpis z mikrobloga

@Dakkar:

Zresztą to nie ma żadnego znaczenia, świadomie próbujesz zmienić niewygodny temat na inny korzystając ze starej, emocjonalnej sztuczki erystycznej, więc podejrzewam że będziesz robił to dalej nie ważne co powiem. Miłego dnia, pamiętaj, pracując przy komputerze rób sobie 5-minutowe przerwy co godzinę.


Dobra może z tym odrobinę przesadziłem, ciężko jest odróżnić kto jest cynicznym trollem na zlecenie a kto naprawdę wierzy w brednie które wypisuje. Mam też trochę tendencje do
@CisowiankaLekkoGazowana:

uga Buga czary Mary z pustyni lepsze niż tutaj. Jesteście tak samo #!$%@?, co oni. Sami chcecie tolerancji muslimow, a z katolików się smiejecue. Tem sam sort debilow


Gówno prawda, przestańcie w końcu używać tego żałosnego, próbującego odwrócić uwagę od problemu argumentu. Nie spotkałem jeszcze nikogo kto byłby przeciwko Kościołowi Katolickiemu a byłby w jakiś sposób przychylniejszy wobec Islamu. Chyba że mówisz o 15-letnich Julkach z twittera, ale to jest
@festiwal_otwartego_parasola: @4gN4x: Jako makiawelistyczny ateista w pełni taki postulat popieram. Wyście chyba jakieś bardziej mistyczne filozofie wyznajecie. Dobrze katole gadają.

Podstawą Islamu jest zbieranie się i spiskowanie muzułman przeciwko niewiernym. To jest główne przesłanie płynące z Koranu.

Znowu gdyby migranci ochrzcili się i byli zmuszeni do używania polskich imion kompletnie odcięło by to ich od radykalnych skrzydeł ich wiary. Gdzie zbiegowiska islamskie mają zupełnie inny charakter niż katolicki, tam o