Wpis z mikrobloga

@festiwal_otwartego_parasola: nie no to już jest bezczelność, to wy won na pustynię tam skąd przywlekliście tą nieludzką, krwiożerczą religię, wycinając przy okazji w pień wszystkie inne wierzenia i pozyskując wiernych poprzez ultimatum: nawrócenie albo śmierć, nierzadko poprzedzona torturami.
  • Odpowiedz
@Virsky: dobra, wiarę w "Absolut", jakąś wszechobecną siłę, osobową czy nie, jestem w stanie jeszcze zrozumieć. Ale znając przeszłość swojej religii, widząc jej hipokryzję na każdym kroku, wiedząc że gdybyś urodził się gdzie indziej to wierzyłbyś w co innego, a ten konkretny system który wyznajesz jest jednym z tysięcy i wyznajesz go w tej konkretnej formie tylko dlatego bo zostało ci to tak wpojone za dziecka - mając świadomość tych wszystkich
  • Odpowiedz
@Dakkar: JUŻ nie organizują, bo szybko by ich nowoczesne społeczeństwo zaorało. Ale i tak starają się uprzykrzyć życie normalnym ludziom jak tylko mogą, nie przekraczając pewnej granicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Dakkar: TERAZ nie zabijają "niewiernych", ale ostatnie 2000 lat ich historii jest wręcz wypchane wojnami i mordami religijnymi. to że muzułmanie zabijają teraz w imię wiary nie znaczy, że mordy chrześcijan są mniej złe
  • Odpowiedz
@Dakkar: BTW sam przeczytaj jak to absurdalnie brzmi:

"no dobra, zesraliście się w komentarzach, bo (np. kibole legii) kradną i niszczą wspólne mienie, a fakty są takie że nie biją ani nie gwałcą (jak np. kibole lecha)".

Więc co, proszę mi się tu szybko od nich odczepić bo inni robią gorzej? xD
  • Odpowiedz
@Dakkar: korzystając z twojej retoryki, ich #!$%@? trwa gdzieś tam i mnie bezpośrednio nie dotyczy, a #!$%@? katolików żeby nie miało na mnie wpływu to musiałbym chyba z domu nie wychodzić, chociaż nie bo i tak denerwowałbym się na masę pustych, religijnych łbów wypowiadających się w internecie.

Zresztą to nie ma żadnego znaczenia, świadomie próbujesz zmienić niewygodny temat na inny korzystając ze starej, emocjonalnej sztuczki erystycznej, więc podejrzewam że będziesz robił
  • Odpowiedz
@Dakkar: swoją drogą jeszcze dodam jedną rzecz dla czytających: piszesz cały czas że to "oni" nam zagrażają mówiąc o muzułmanach w kontraście do chrześcijan - a prawda jest taka, że zwykły muzułmanin nie różni się wiele od zwykłego katolika, ci uprzykrzają ludziom życie u siebie a ci u siebie.

Ci, którzy jako tako "nam" mogą zagrozić to wąska grupa ekstremistów, która nie zdziwiłbym się zresztą wcale gdyby była w jakiś sposób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar: korzystając z twojej retoryki, ich #!$%@? trwa gdzieś tam i mnie bezpośrednio nie dotyczy, a #!$%@? katolików żeby nie miało na mnie wpływu to musiałbym chyba z domu nie wychodzić, chociaż nie bo i tak denerwowałbym się na masę pustych, religijnych łbów wypowiadających się w internecie.


Zresztą to nie ma żadnego znaczenia, świadomie próbujesz zmienić niewygodny temat na inny korzystając ze starej, emocjonalnej sztuczki erystycznej, więc podejrzewam że będziesz robił
  • Odpowiedz