Wpis z mikrobloga

weekend to swietosc, ni ma #!$%@? w soboty


@Messix:

Prowadzę JDG, przejęte po rodzicach. W głowie matce się nie miescilo, że zrobiłem soboty wolne. Słyszałem tylko "bo klienci uciekną do konkurencji!" "To nawet na 3h pasuje otworzyć!" etc.
Ja mówię "Ojciec pracowal całe życie, zmarl w wieku 56lat. Ja nie wiem ile mi zostało, to chce mieć te weekendy dla siebie, zwłaszcza, że na tygodniu nie #!$%@? się, tylko cały czas
@kaszanka_z_cebulka82:
Tez bylem osoba co nie wziela ani minuty nadgodzin, ale odkad mam lajtowa robote + HO i placone 200% to biore praktycznie wszystko jak leci xD ale ogolnie to tak, nie dymajcie bez sensu
@przeczki: a co zlego jest lezanie #!$%@? po piatku? Chetnie czasem bym znowu dla tego zostal singlem. Ale hurr durr #!$%@? w korpo x godzin w sobote lepsze, bo produktywny jestes xD
@Stormweaver: ja pracuje wtorek- piatek :)
Z jednej strony tak, jak gdzies jade urlop/wycieczka/wyprawa to jade w tygodniu
Ale jak np aktywnosci ktore robisz z innymi ludzmi to tylko weekendy.
Prowadzę JDG, przejęte po rodzicach. W głowie matce się nie miescilo, że zrobiłem soboty wolne. Słyszałem tylko "bo klienci uciekną do konkurencji!" "To nawet na 3h pasuje otworzyć!" etc.


@miedzywymiarowy_szympans: w Holandii i Niemczech często małe firmy są otwarte w soboty, ale zamknięte w poniedziałek lub środę.

Ja w soboty pracuję teraz tylko jak brakuje mi urlopu (jedna przepracowana sobota = 12h urlopu, a niedziela = 16h), albo jak sobie dorabiam