Wpis z mikrobloga

@kaszanka_z_cebulka82: Ja za to mogłabym pracować w każde weekendy, a mieć w ciągu tygodnia wolne.
Dlaczego?
- zawsze mogę pozałatwiać jakieś rzeczy (czy to w urzędzie czy gdziekolwiek)
- większość ludzi siedzi w pracy/szkole, więc nie jest tłoczno (w parkach, sklepach, na basenie itd.)
- ceny za rozrywkę są często wyższe na weekend, a tańsze w ciągu tygodnia (kina, basen/aquaparki, bilard, kręgle i inne)
- no i w mojej pracy dostaję
@swiety1906: i co robisz w niedzielę? Pewnie kino zoo a może jedzonko na telefon? No tam wiadomo roboty pracują :) a może pomoc doraźna w niedzielę albo apteka? Ja nie wiem jak można pracować w aptece w niedzielę, proszę chorować od pon do piątku xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaszanka_z_cebulka82:

Mam taką specyficzną robotę, że mogę pracować w dowolny dzień i dowolnych godzinach z wyjątkiem nocek. I w poniedziałki jest najwięcej roboty, a z każdym kolejnym dniem tygodnia roboty jest mniej. Więc pracuję w weekend, a w poniedziałki i wtorki robię sobie wolne ( ͡ ͜ʖ ͡)
A co koleś mieszkający ze starym (xD) może robić w sobotę? Wątpię żeby się rozwijał w jakiejś dziedzinie, żeby wyrwać się z marazmu. Raczej leży #!$%@? po piątku, wiec już lepiej niech idzie do tej roboty


@przeczki: o #!$%@?, jaki niewolnik xD