Wpis z mikrobloga

@m4lp4 potwierdzam słowa @JoMaHa. #glo masz za 30 zł urządzenie plus 2 paczki. A iqosa jak chcesz możesz przetestować. Dają na 14 dni za darmo. Ja wypożyczyłem i byłem pewny że kupię go już przed wypożyczeniem ale nie podszedł mi. Ze względu na smród który nie jest bardzo przeszkadzający ale glo w ogóle nie śmierdzi, krótko się palił, słabe smaki wkładów. Wg mnie glo we wszystkim wygrywa.
Jak potrzebujesz to tu
  • Odpowiedz
@ak44 nic nie dostaje za to, nie jestem przedstawicielem. Ktoś pyta to mówię swoją opinię bo jeszcze niedawno sam stałem przed takim wyborem.
Ale wiadomo że polak cebulak musi innemu #!$%@?ć. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia na ten temat to po co w ogóle się odzywasz?
  • Odpowiedz
@m4lp4: w iqos masz 14 zaciągnięć albo ileś tam minut. Trzeba pamiętać o czyszczeniu i biorąc pod uwage, że dużo pale u mnie rzeczywiście nie wytrzymuje zwykle nawet roku. Natomiast nie jest to problemem ponieważ idę do punktu i wymieniają mi go na nowy bez problemu. Ostatnio kupiłem też glo ale leży na półce. Rzeczywiście czyszczenie jest łatwiejsze, można palić non stop i wkłady są tańsze. Przegrywa jednak u mnie tym
  • Odpowiedz
No i dlatego napisałem co ja zrobiłem. Wypożyczyłem iqosa. Nie podszedł więc kupiłem glo, 30 zł to mało więc stwierdziłem że nawet jak się nie sprawdzi to nie będzie mi szkoda takiej sumy. Więc najlepiej przetestować oba bo dla każdego co innego jest ważne.
  • Odpowiedz