Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jak ja uwielbiam te amerykańskie ciastka z lidla. Poza świetnym orzechowo-czekoladowym smakiem wiążącej kałduna przekąski mają one na opakowaniu obok amerykańskich sosów kanapkowych wizerunek kultowej nowojorskiej Statuy panienki Wolności. ()

Idealne do prowokowania szczekających na kapitalizm i dławiących się w krytyce bogactw uwolnionej, rynkowej gospodarki lewakufff, buldupiących towarzyszy "sprawiedliwszej" ekonomii XD

Normalnie enjoy capitalism at its finest ((oo))

#kapitalizm #lidl #slodycze #antykapitalizm #bekazlibka #wolnosc #usa #statuawolnosci
wygolonylibek-97 - Jak ja uwielbiam te amerykańskie ciastka z lidla. Poza świetnym or...

źródło: comment_1633046972HKsfvm9R8HTdCJH12iQyd3.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwendeith: skład tego "syfu" nie odbiega zanadto od tego co i w krajowych czy lepszych produktach spożywczych się znajduje. Standardy światowe at its finest ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@szalony_kundel_lenina jak one dla ciebie są mdłe i twarde to albo sam masz ze swoim odruchem wymiotnym tudzież osobistą tolerancją na gluten i zboża problemy albo po prostu ich nie próbowałeś i oceniasz wrażenia "zdalnie" ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: uffff...to chyba na dobre "oddryfowałem" już od wizerunku i mentalności prawdziwego bolaka XD choć całkiem składną i staranną polszczyzną posługuję się na co dzień. Nawet czasem coś po cyrylicy i niemiecku ogarnąć potrafię. Powoli i mało sprawnie, ale jednak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwendeith: na całe szczęście to nie są akurat wyroby przemysłu z podupadłych byłych republik radzieckich, które zamiast kasacji komunizmu i intensywnej prywatyzacji wolały "sprawiedliwszą drogę" i ogólny marazm i jakościowo-produkcyjną zapaść. ((oo))
  • Odpowiedz