Wpis z mikrobloga

@Mukkadun: boze jakiego ty masz gwozdzia w mozgu typie, ludzie ci próbuja wyjasnic ze ostracyzm spoleczny w kierunku ludzi którzy urodzili sie pedofilami jest counter produktywny bo samo posiadanie sklonnosci pedofilskich nikogo nie krzywdzi. A od razu pakujac tych ludzi do worka z przestepcami, robisz z nich wlasnie przestepców, bo wtedy nie maja oni zadnego wsparcia i rzeczywiscie zaczna popelniac te czyny skoro i tak kazdy nimi gardzi bez wzgledu
  • Odpowiedz
@zasadzka01: jakies badania ze czlowiek sie rodzi hetero? Myslisz ze sobie ludzie wybrali zeby byc pedofilem? Czy go stary molestowal i dlatego zostal pedofilem. To oczywiste ze czlowiek sie z tym gownem rodzi.
  • Odpowiedz
ci próbuja wyjasnic ze ostracyzm spoleczny w kierunku ludzi którzy urodzili sie pedofilami jest counter produktywny bo samo posiadanie sklonnosci pedofilskich nikogo nie krzywdzi


@Gregory960: próbują mi wyjaśnić po tym, jak napisałem, że uważam, aby pedofilom powinno się załatwić anonimową pomoc i opiekę podczas badania i leczenia? Jak ja mam gwoździa, to nie wolę nie wiedzieć, co Ty masz. Tak, jak reszta ludzi, do których w zasadzie nie chce mi
  • Odpowiedz
@Mukkadun:

widać że masz raczej ograniczony sposób myślenia i nie mam zamiaru dyskutować, ale jedna rzecz wyjątkowo mnie rozbawiła:

A jeżeli żaden z zabiegów nie działa, najwyraźniej medycyna jeszcze nie jest na wystarczającym poziomie.

Facet faceta NIGDY
  • Odpowiedz
Powiedz mi, czy hebefil, który wszakże jest w pełni w stanie rozmnażać się z dziewczynkami 11-12 letnimi które są po pierwszej miesiączce, jest w takim razie dla ciebie czymś normalnym, "naturalnym"?


@Virsky: naturalnym tak (okres aż do późnego średniowiecza, jak nie do nowożytnosci gdy średnia wieku z 30 lat doszła do 60ciu), normalnym obecnie w kulturze zachodu zdecydowanie nie.

Ty chyba kolego nie wyobrażasz, albo nie chcesz sobie wyobrażać, jakie
  • Odpowiedz
@Mukkadun: to może oświeć mnie czym się różni jedno ingerowanie w organizm człowieka za pomocą nauki aby wprowadzić w nim pożądane zmiany od drugiego?
  • Odpowiedz
@FuriousViking: podbiję do tego, co napisałeś - bodajże w podcaście Sekielski o nałogach był seksoholik, który opowiadał o swojej przypadłości. Wspominał, że z biegiem czasu potrzebował "mocniejszych" bodźców, zbliżenia homoseksualne będąc hetero itd., dochodząc nawet do momentu, w którym podświadomie poszukiwał kontaktu na czatach z młodszymi osobami.
  • Odpowiedz
ależ oczywiście, że normalizujesz skłonności pedofilskie właśnie takim gadaniem, że przecież nikogo nie skrzywdzili i to nie ich wina, że czują pociąg


@flumpy_bread: W wypadku części to nie jest ich wina, bo to wrodzone lub nabyte w sposób niechciany (do pedofilii może prowadzić też uzależnienie od p---o czy bycie ofiara pedofila za młodu).

O ile nie szukają okazji do uwiedzenia/zgwałcenia dziecka, to nie można się za bardzo p-----------ć. Zapewne woleliby
  • Odpowiedz
Jak nie rozróżniasz pomocy w leczeniu bezpłodności i niepłodności u kobiety z mężczyzną, a wymysł, jakoby plemnik wchodził w plemnik i X z Y się łączył, to kolegami dalej nie możemy być. Szanuję swoje towarzystwo i otoczenie


@Mukkadun: Lolsą, są przypadki problemów z płodnością, których nauka ni c---a nie rozwiąże (wszelkie sytuacje, kiedy organizm nie produkuje żadnych gamet - np. brak jąder; i wszelkie sytuacje, kiedy brak miejsca do rozwinięcia
  • Odpowiedz
Straszne jest że natalisci są wśród nas i nie odpowiadają za nieskończone rozwijanie cierpienia tutaj na ziemi


@zapalsobiekota: ach, to antynatalistyczne pieprzenie o zwiększaniu cierpienia, gdy po prostu chcą pomarudzić że są przegrywami xD
  • Odpowiedz
ach, to antynatalistyczne pieprzenie o zwiększaniu cierpienia, gdy po prostu chcą pomarudzić że są przegrywami xD


@enron: proszę o podpisanie potwierdzenia, eksperymentu na ludziach (oczywiście takie potwierdzenie dla siebie, eksperymentach tylko na tobie), zwiększanie cierpienia itd.
wszczepienie czipu do głowy, który będzie kontrolował twoją aktywność elektryczną w mózgu na taką jaką ma osoba w depresji, osoba sparaliżowana, osoba z rakiem itd. itd.

Piszesz się na coś takiego, a i nic tak nie śmieszy jak p---------e o przegrywach na wykopie, tak, bo każdy antynatalista to przegryw, heh tak to jest jak się nie ma argumentów i jakiś
  • Odpowiedz