Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale się #!$%@?łem. Od jakiegoś czasu prowadzę rekrutację w firmie, w której pracuje w Niemczech. W ogłoszeniu wszystko jest opisane, dodatkowo przez telefon wszystko tłumaczę. W skrócie pracujemy w systemie od poniedziałku do soboty, za przepracowany pełny miesiąc około 2 tyś EUR netto, nie ma problemu brać wolnych sobót, no chyba, że jest na prawdę dużo pracy. No i dzwonię do typa, od początku rozmowy brzmi jakby #!$%@? na siłę pracy szukał, potem coś #!$%@?, że go nikt nie będzie do pracy w sobotę zmuszał. No ale stwierdził, że przemyśli i zadzwoni. No i oddzwonił, coś tam pyta czy ja w ogłoszeniu stawkę za przepracowany cały miesiąc napisałem, powiedziałem, że tak i mu grzecznie powiedziałem, że skoro nie chce pracować w soboty, to niestety nie jest to praca dla niego. Po tym nazwał mnie #!$%@? złodziejem i kazał #!$%@?ć. Jakoś tak przykro mi się zrobiło, bo na prawdę fajne warunki gwarantujemy, w porównaniu do innych typowych ogłoszeń, dla ludzi bez żadnego fachu ani języka, a do tego sam wykładam wszystko na tacy, jeśli chodzi o wady i zalety pracy. A tu dzwoni ktoś taki, szuka niewiadomo czego i cały dzień #!$%@? swoim #!$%@? nastawieniem...
#niemcy #pracazagranica #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6154a811cf7145000a4b9e28
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 52