Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Zauważyliście, że szury już przeważają w narracji odnośnie covid-19? Z początku ich działalność budziła politowanie i spotykała się ze zdecydowaną reakcją społeczności. Ludzie próbowali tłumaczyć, podawano dane, fakty.
Obecnie szury ze swoimi teoriami wyssanymi z czeluści internetu zawładnęły przestrzenią. Nie spotykają się już z reakcją, a stają się coraz bardziej śmiali w swoich działaniach - ataki na pracowników medycznych, głupie komentarze, podpalanie i niszczenie mienia, ataki na osoby, które się szczepią.

Dziwię się, że nie ma praktycznie żadnych reakcji ze strony państwa. Oczywiście są one teraz uwikłane w grę na granicy, ale jeszcze przed ekscesami na granicy, sytuacja była opłakana.

Socha, Bodnar dalej gadają bzdury zarażając swoją głupotą.
#koronawirus
  • 35
@sssabae: Dziwisz się? Zobaczysz ile ludzi poczuje się oszukanych, ludzi którzy słyszeli "ostatnia prosta", zaszczepili się a znowu będą musieli chodzić w maskach, odbywać izolacje, będą mieć ograniczane swobody.

Ludzie mają już dość zakłamania rządu, sprzecznych informacji i tego całego cyrku. Teraz cały czas słyszą manipulacje w stylu: 99% zakażonych to osoby niezaszczepione, 99% zgonów to osoby niezaszczepione a zaraz okaże się że masa zaszczepionych trafia w izolację z pozytywnym wynikiem.
@sssabae: Tak. Antyszczepy Całkowicie wygrały. Zresztą głównie z winy rządu i partii rządzącej.

Dyskurs publiczny jest robiony pod dyktando charmanderów.

I oczywiście że tworzą zorganizowaną grupę celowo uniemożliwiającą lub utrudniającą państwu realizację jego zadań. Co, jakby nie patrzeć, mieści się w kryteriach ogłoszenia stanu wyjątkowego...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chuseok: zakłamanie rządu to jedno, sam im nie ufam jeśli chodzi o statystyki i prawdziwy obraz pandemi. Szury jednak podważają sens szczepień i szczepionki jako takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taktoto: jesteś częścią społeczeństwa, masz z nim umowę, musisz postępować tak, by społeczeństwu nie szkodzić. Jest stan zagrożenia, jest szczepionka, która ten stan znosi lub go znacznie niweluje. Jeśli, nieposiadając argumentów medycznych odmawiasz szczepienia, społeczeństwo, by siebie bronić, ma prawo użyć przymusu
jesteś częścią społeczeństwa, masz z nim umowę, musisz postępować tak, by społeczeństwu nie szkodzić. Jest stan zagrożenia, jest szczepionka, która ten stan znosi lub go znacznie niweluje. Jeśli, nieposiadając argumentów medycznych odmawiasz szczepienia, społeczeństwo, by siebie bronić, ma prawo użyć przymusu


@sssabae: komuch czy faszysta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja z nikim żadnej umowy nie podpisywałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artur7177: masz dowód osobisty RP, płacisz podatki, korzystasz z transportu? Podpisałeś umowę w momencie narodzin, w trakcie dalszego rozwoju społecznego ją prolongowałeś
@taktoto: to pytanie do oferm z rządu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szyryfyry1: chyba masz jakiś problem ze zrozumieniem tekstu, ale to już nie moja sprawa. Kto i w jaki sposób mnie oszukuje?
Jeszcze jedna uwaga, pilnuj języka
@sssabae: Szczepionki miały być 2, okazuje się, że są gownem i będą cykliczne. Maski to służą tylko jako atrybut w tyn teatrze, już napewno na otwartej przestrzeni. Lockdowny nie ograniczają transmisji wirusa bo ludzie i tak chorują, wszystko za to doprowadzają do ruiny łącznie ze zdrowiem psychicznym i fizycznym, już nie mówiąc o gospodarce. Obostrzenia to mit, miały być 2 tyg, są narazie 2 lata. Covid jest chorobą sezonowa i Ostanie
komuch czy faszysta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja z nikim żadnej umowy nie podpisywałem.


@artur7177: rozumiem, że podatków nie płacisz, do szkoły nie chodziłeś, paszportu/dowodu osobistego nie masz?
rozumiem, że podatków nie płacisz, do szkoły nie chodziłeś, paszportu/dowodu osobistego nie masz?


@SmutnoMi: @sssabae: jak już idziemy w tym kierunku. Państwo zawarło ze mną i moimi rodzicami umowę którą jest konstytucja i załączniki w formie ustaw do których są załączniki w formie rozporządzeń. W tej umowie zobowiązało się zapewnić mi naukę w zamian za podatki które płacili i płacą moi rodzice. No wywiązało się. Teraz ja płacę podatki z