Wpis z mikrobloga

Kiedy mowil o lockdownie przy 1000 zakażeń?


@taktoto: Tydzień temu powiedział, że to granica od której będą rozmawiać o tym.

"Przyjęliśmy sobie taką umowną granicę, średnio tysiąc zakażeń dziennie, poniżej której w ogóle nie będziemy prowadzili dyskusji na temat wprowadzania obostrzeń, bo to jest zbyt mały poziom, poziom niewymagający reakcji" - powiedział Niedzielski pytany na briefingu, czy brane są obecnie pod uwagę: wprowadzenie dodatkowych obostrzeń, powrót żółtych i czerwonych stref
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EM_Ha: Tak na pewno jest, to chyba wy szury tak oczekujecie tego lockdownu. Normalni zaszczepieni ludzie już dawno się nie przejmują tym wirusem, a wy, paradoksalnie, mając w dupie koronawirusa, udzielacie się na tagu dzień w dzień.
  • Odpowiedz
Lockdownu oczekują już tylko i wyłącznie uczniowe i studenci


@taktoto: Urzędy również. Pozamykać i mieć #!$%@? na petentów. Niemożność załatwienia czegokolwiek tłumaczyć wirusem xD
  • Odpowiedz
@taktoto: dziwne, ja tu przyszedłem z tagu #przegryw ale ze chce wlasnie wyjsc z domu do ludzi cos zmienic w swoim zyciu to nie mam ochoty siedziec nadal to zamknął wszystko, #!$%@? ten lockdown, mam nadzieje ze nie dojdzie do skutku
  • Odpowiedz