Wpis z mikrobloga

zamiast czuć się źle rozegraj karty które Ci rozdało życie najlepiej jak potrafisz.


@silentpl: po co? Lepiej płakać na wykopie i w ogóle nie iść po żadnych schodach, tylko marnować kolejne lata na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po 10 latach wegetacji wszystkie problemy same znikną i życie jakoś same się ułoży tak że będzie się miało dobrą pracę, kwalifikacje, rodzinę itd. ( ͡
@silentpl: @skitarii: tak #!$%@?, przecież to takie proste xD

załóżmy optymistyczny scenariusz, że ktoś jest z przeciętnej polskiej rodziny czyli starzy półgłówki, ale bez patologii - stary robol, lubi se walnąć piwko po pracy w piątek pół litra, stara pracuje w sklepie, to co powie stary i sąsiedzi jest święte. w domu się nie przelewa.

dziecku, które się wychowuje w takich warunkach wpaja się, że ma słuchać starszych, ma się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
@Im_from_alaska:
#!$%@? jakie #!$%@? xD Oczywiście nie masz szans, nie staraj się, jest #!$%@? xD

To że ta twoja "optymistyczna wersja" w dzisiejszych czasach ma mało wspólnego z rzeczywistością to nawet nie warto wspominać.
Może i taki młody z twojej wizji świata tenisistą nie zostanie. Ale komputer pewnie będzie miał. I w zasadzie nieograniczony dostęp do wiedzy. To co stoi na przeszkodzie aby uczył się przysłowiowego programowania? Grafika? Elektronika? Setki innych
@Graner: jeny co za #!$%@? xd Znam osobę, która urodziła się w prostej, wiejskiej rodzinie. Mieszkała w pokoju, w którym zima zamarzala woda w szklance. Jako dziecko nigdy nie była na wakacjach, tylko pracowała. Do szkoły jeździła rowerem i autobusem, po kilkanaście kilometrów. Dzięki piekielnemu uporowi i ciężkiej pracy wyszla ze wsi. Skończyła studia na UJ, ma pracę, rodzinę, rozwija biznes i świetnie sobie radzi. Tylko to jest osobą zaradna, konsekwentna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
@skitarii: @Pierorzek: @takuan: widzę że do tych waszych zakutych łbów nie dociera że z biedy i przegrywu nie da się wyjść. Dam wam giełdową analogię. Mirek ma 1000 zł kapitału początkowego, który odkładał miesiącami. Oskar ma 200k które dostał od taty. Mirek każda zainteresowaną złotówkę obejrzy 300x, bo mógłby mieć za to coś do jedzenia i w efekcie będzie wybierał bezpieczne inwestycje o stopie zwrotu 0,2%. Oskar będzie kupował
@Im_from_alaska: xddd wykopki to serio mental 12 letniej julki.
Newsflash: nie kazdy bedzie milionerem. Ale prawie kazdy jesli sie minimalnie postara bedzie zarabiac te 6-7k (w kazdej niegowno pracy po parulatach, bez potrzeby znajomosci wiedzy tajemnej), ktore pozwala na dobre zycie.
Taki typowy przegry co gdy nie moze miec julki 10/10 to bedzie olewal te 6/10, bo tak xD
takie dziecko dorasta i jakie ma perspektywy? xD w porównaniu do rówieśników z lepszych domów praktycznie żadne. bieda i przeciętność wpojone mocno. i tak się dzieje życia cud xD a wy będziecie #!$%@?ć o tym, że można to zmienić w łatwy sposób TYLKO TRZEBA CHCIEĆ XDDD


@Im_from_alaska: wiadomo, stary, lepiej siedzieć na wypoku, wrzucać memy i konia walić, płacząc od czasu do czasu (a dokładniej co wieczór) na swoje słabe perspektywy,
@nieugnesie: kto zabroni Mirkowi wyjechać na zachód i tam zarobić? Ja miałem gorszy start niż większość z was i dzięki takim wyjazdom mogłem się uczyć. Ale głupi jestem, przecież się nie da, po co się starałem..

Oczywiście widzę oskar w tych waszych fantazjach dostał od starych nawet szczęście do gry na giełdzie xdxd

@Im_from_alaska: może wyjechać na zachód, popracować chwilę i wrócić na studia na przykład. Albo uczyć sie zawodu.