Wpis z mikrobloga

Hej #bloksimsow - jak obiecałem z małym poślizgiem. Wreszcie idealnie usytuowanie okien z korytarza na półpiętrach tak jak schody, dojdą parapety z paprotkami bo pobrałem takowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wersja ocieplonego bloku z końca lat 90, kto z os. Ustronie rozpozna mniej więcej na którym wzorowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: W dzień będzie większy update bo mam nowe meblościanki, zrobiłem wreszcie piwnice i w ogóle fajnie cuda wianki mam do zademonstrowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem w weekend nad morzem i w sumie pogoda była ładniejsza niż przewidywałem i mało bardzo pobudowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#simsy #staregry
MarianoaItaliano - Hej #bloksimsow - jak obiecałem z małym poślizgiem. Wreszcie ideal...

źródło: comment_1632870591WLI0Wz1L99vRXbIn3fWNfh.jpg

Pobierz
  • 38
@MarianoaItaliano: zależałoby Ci na tym żeby simowie mogli wejść np. do ciasnej łazienki? ZOBACZ JAK
nie no, serio pytam, mogę Ci podesłać takie kwadraciki do ustawiania na nich wszystkiego i nie jestem pewna, ale wtedy chyba wszystko co na nich stoi jest traktowane jak ozdoba
w łazience simowie rzadko korzystają z umywalki, mógłbyś zamienić miejscem sedes z umywalką i przenikaliby umywalkę
@mateoaka: Blok przy Osiedlowej 40 jako jedyny w tej okolicy ma dwie klatki ztcp zamiast trzech i więcej, tylko tu zrobiłem 2 mieszkania na piętro a nie 3 i jest taki a nie inny rozkład okien bo brakuje mi takiego na 1,5 szerokości jak w tych węższych kuchniach (wiesz o które chodzi ;) ) Barwy wzorowane na czteropiętrowcach przed drugim remontem vide tutaj https://fotopolska.eu/Radom/b91869,Osiedlowa_12.html