Wpis z mikrobloga

#zarobki #pracait #programista15k #warszawa
Siema mirki mam 4 lata doświadczenia w javie mam 25 lat czy praca full zdalnie korpo 8k na rękę to spoko oferta? Wolałbym mieć stawkę na miesiąc tak gdzieś z 12k na UOP żeby wychodziło gdzieś na metr mieszkania na miesiąc nie wiem jak można odkładać albo brać kredyt na 30 lat
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marvel7: K---a... mam 40 lat, więc niemal 20 lat użerania się z polskimi korporacjami i januszeksami. Dostaję 6k na rękę. Czy coś ze mną jest nie tak?
Wczoraj dostałem ofertę pracy dyrektora technicznego. Czy mogę życzyć sobie 20k?
  • Odpowiedz
@Marvel7: Nie wiem jak na UoP, ale na B2B to pewnie. 15-20k netto (netto na btb, czyli jakieś 12-16k po podatkach i zusie) można wyciągnąć jak ogarniesz dobrą ofertę i się dobrze zaprezentujesz. Jeśli projekt bezpośrednio dla zagraniczej firmy to pewnie więcej.

Polecam oczywiście zerknąć na:
https://justjoin.it/remote-poland/java
  • Odpowiedz
@A_Duda: Porzekadło sobie może mówić. W efekcie tych mentalnych stereotypów, większość ludzi cierpi. Ok. Niech oni się ograniczają do bycia ekspertami w wąskiej dziedzinie. Tyle tylko, że zawsze będą przez to ograniczonymi.
  • Odpowiedz
@Marvel7: jak jesteś wymiataczem to teraz java developerzy przezywają renesans, stawki mogą być praktycznie bez gornego limitu, wysyłaj cv i bzikaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marvel7: Więcej pewności siebie. Ja po 8 miesiącach wytargowałem 8.5k netto uop, ale miałem kontrofertę. Pamiętaj ze zarobki w ostatnich latach wywindowało mocno i jak te Twoje 4 lata to nie był rok powtórzony 4 lata to szukaj pracy gdzie Cię docenią. Nie psuj rynku #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz