Wpis z mikrobloga

#zarobki #pracait #programista15k #warszawa
Siema mirki mam 4 lata doświadczenia w javie mam 25 lat czy praca full zdalnie korpo 8k na rękę to spoko oferta? Wolałbym mieć stawkę na miesiąc tak gdzieś z 12k na UOP żeby wychodziło gdzieś na metr mieszkania na miesiąc nie wiem jak można odkładać albo brać kredyt na 30 lat
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peoplearestrange: Ja nie jestem dyrektorem. Jestem zwyczajnym wyrobnikiem, czyli tzw. devem.
Ale czekam na okazję by być dyrektorem. Skoro płytcy i głupi ludzie siedzą w rządzie, dzierżą określone stanowiska, przy marnej wartości merytorycznej, intelektualnej, czemu nie miałbym być dyrektorem devów? ;P
  • Odpowiedz
@Syntax: Ale z twoich wpisów bije pogarda. Bucowatość. Mówiąc kolokwialnie wyżej srasz niż dupę masz. Tak się wymądrzasz a nie osiągnąłeś niewiadomo czego. Wyzywasz wszystkich ludzi jacy to nie są głupi i mało inteligentni.
Chyba wiem, gdzie leży Twój problem. Z osobą o takim charakterze, sfrustrowaną nikt nie chciałby pracować ;)
22 lata, Java dev, obroniłem licencjat 2 tygodnie temu, 8k netto zlecenie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marvel7: wydaje mi się że to mało, lvl 23 here i ja, i wszystkie moje ziomki ze studiów oscylujemy kolo 8-10k brutto przy ok. 2 latach doświadczenia, nawet w takiej Nokii po roku doświadczenia 5k wyciągają
  • Odpowiedz
Wczoraj dostałem ofertę pracy dyrektora technicznego. Czy mogę życzyć sobie 20k?


@Syntax: zależy jaka firma, jaka branża, jaka lokalizacja, co umiesz, za co będziesz odpowiadał itd

W Warszawce 20k dla dyrektora to tak raczej słabo. Chyba że to jest jakiś supermarket czy coś takiego gdzie tylko pilnujesz żeby kasy miały update softu a księgowości działała symfonia.
  • Odpowiedz
12k na rękę to może być dużo na uop dla kogoś kto ma 4 lata expa. Myślę że 15k-16k brutto jest możliwe do ugrania (co się przełoży na 10-11k netto). Na b2b myślę do znalezienia jest oferta 115zl/h (ok. 14k na rękę z podliczony urlopem) Tylko ze to nie są średnie zarobki dla takiego doświadczenia a raczej górna granica. Ofc przy odrobi ie szczęścia i skilla pewnie da się wyciągnąć i więcej.
  • Odpowiedz