Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć że Jan Łoś był bezdomnym zbieraczem puszek i menelem, właził Kononowi w dupe za setke wódki, spał w nogach Majora, za 5 zł pytał swoją matkę czy dawała dupy ruskim żołnierzom. Jego największym życiowym osiągnięciem było to że został parobkiem bezrobotnego Knura i założył na łeb garnek a swoje ostatnie godziny swojego pijackiego życia spędził na podłodze w kuchni w stercie kartonów. Matka i brat pewnie za nim nie tęsknią.
#kononowicz #patostreamy
  • 12
@WulkanizatorOponMozgowych:

obecnie Łoś, jako postać faworyzowany jest przez wielbicieli takiego trybu życia. A Meksyk jest jechany, bo miał czelność przestać pić ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak to już jest z wykopkami :))

Siedzicie całe dnie na tagu #patostreamy i dalej nic nie kumacie
Łoś nie jest faworyzowany ze względu na to, że ktoś lubi taki styl życia, a dlatego, że był dobrym patostremarem i tyle, a
@WulkanizatorOponMozgowych:
Co do Jareczka "Meksykana" to widziałem pare postów w których wprost starasz się go przedstawić w pozytywnym świetle, co wydaje się dosyć karkołomne.
Co do rudego - nie będę teraz przeczesywał wykopu, więc jeżeli faktycznie o nim nie piszesz (wprost) to okej - mój błąd, ale Sławeczek z Jareczkiem tworzą teraz wspólny front przeciwko Olgierdano i ewidentnie jesteś ich stronnikiem stąd można odnieść wrażenie, że cisnąć tak po Olgierdano nie
Co do Jareczka "Meksykana" to widziałem pare postów w których wprost starasz się go przedstawić w pozytywnym świetle, co wydaje się dosyć karkołomne.


@BandaTeam: mylisz fakty, odnoszę się do Meksykana tylko w kontekście hejtu że strony Olgierdana :)) !
Na temat rudego nie wypowiadam się i tak za dużo miejsca mu się tu poświęca. Puste gadanie, żadnych konkretów. Olgierdano robił pucz, wyszedł pic.. i tyle z gadania..
Łączenie mnie z bielszczakiem