Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IcyHot: Ciekawe czy jakbyś odpowiadał za każdym razem że tak, to czy by przestali, bo cel tego pytania jest taki żeby kogoś zatakować że nie bzika.
@IcyHot: hahah o #!$%@? pamiętam jak pracowałem na magazynie jako 30 latek i zawsze tak gadaliśmy do typów po 20 , jak tam Szymon było coś? Itp ale była beka a najbardziej jak się #!$%@? i odpyskowywali to mieli spokojny na parę dni ale beka była zbyt potężna i później znów to samo :D ja wiem trochę chamowa i cieszę się , że zmieniłem na biuro ale z uśmiechem wspominam jak
@Kano7: te "było coś" to jeszcze między sobą mówiliśmy ale bardziej w kontekście alko albo zamiennie "jak tam? Dał?" No to już wiadomo, że jak dał trochę to weekend pod znakiem alko :D fajnie wspominam magazyn ale bardzo się cieszę, że już nie muszę się tak zachowywać :D
@IcyHot: co do picia to u mnie na budowie domu od #!$%@? puszek, monke, nawet 0.5 znalazlem xD ale robia prosto, dobrze, nie #!$%@? to sie nie #!$%@?

Kiedys pracowawalem na serwisie tirow i glowne tematy to bylo czy ruchane, dupczone, pochlane. Robota #!$%@? ale dobrze wspominam bo mimo wszystko fajnie sie z takimi januszami i sebkami pracowalo, pelen luz, wesolo, a nie z tymi kij e fupie w biurze