Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IcyHot: Ale to jest cringe. #!$%@?ą mnie te stare capy z budowy co tylko o ruchaniu #!$%@?ą jakby seks to była świętość i rzecz do publicznych dyskusji

#!$%@?, ze polowa z nich to impotenty, przelyk
spalony po tym wrzątku ala kawa co nagminnie piją, walą wóde w godzinach pracy i palą, impotencja na zyczenie

@Pimenista
  • Odpowiedz
@IcyHot: W sumie, to mógłbym wykonywać jakieś proste pracę typu. Glazurnika, hydraulik, jakaś firma remontowa, ale nie znam żadnej firmy, która ma trzeźwą załogę rano i są to ludzie z którymi można o czymś więcej pogadać niż o chlaniu, ruchanie i jaki to wczoraj mecz był beznadziejny i on by szczelił
  • Odpowiedz
@IcyHot jak starzy juz nie mogą, albo żyją z żoną Grażynką to przynajmniej im się łezka w oku zakręci, jak sobie pomyślą, że mlody może, a oni już nie za bardzo. Te pytania to taki śmiech przez łzy u Januszy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ja odpowiadalem typom z januszexu na poczatku mojego przyjscia ze te zarty sa nie na miejscu ponieważ bylem molestowany przez wujka i mam awersje do sexu


@MisterTwister: Czyli poruchałeś HE HE HE. Tak trzymaj młody!
  • Odpowiedz
@sin89: tak nie można, są pewnie zasady na produkcji xD ogólnie można jechać ze wszystkim na grubo ale nigdy nie wychodzi się poza daną osobę. Czyli nie obrażasz żony, córki, matki itd.
  • Odpowiedz