Wpis z mikrobloga

Jakie wrażenia macie z tego #ios 15? Ja średnio jestem zadowolony, powiadomienia są dziwne, kilka mniejszych funkcji nie działa plus czasem coś mi się przytnie. #iphone XR. Jedynie na plus chyba bateryjka lepiej trzyma. #apple #telefony
  • 15
@Matrem: dla mnie na plus. Kosmetyczne zmiany raczej, bez większych rewolucji. Teraz najbardziej testuję różne typy skupienia i notyfikacje i imo fajnie to funkcjonuje.
@Matrem: Powiadomienia coś zamulają, widzę cyfrę na ikonce od messengera, a nie słyszę i nie widzę powiadomienia. Tryb skupienia - wczoraj włączyłem bo chciałem sobie drzemkę walnąć - obudził mnie ojciec dzwoniący przez whatsapp - czemu to nie było wyciszone? OCR fajny, ale na razie nie używałem jakoś szczególnie, bateria szybciej pada.
Więc tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) 12 pro
@nick230: mam podobne odczucia, mega bledow jesli chodzi o powiadomienia, czasem mam cyferke np przy messengerze ze ktos napisal a czasem nie mam, sama wydajnosc tez mi sie wydaje jakos gorsza, przez to ze aplikacje ktore mam trzymane w ramie odpalaja sie od nowa czesto, po dlugim czasie nieuzywania, co na 14.8 sie nie pojawialo. Bateria tez duzo gorzej.
@Matrem: Ogólnie spoko, ale #!$%@? mnie safari. Belka na dole spoko, ale nie pokazuje czy strona się ładuje czy nie, nie ma tego paska, jak było wcześniej. Przełączenie między prywatnym a zwykłym trybem tez na minus, no i ten kafelkowy wyglad otwartych kart tez gorszy dla mnie. No ale może to indywidualne kwestie, reszta mi się podoba jak narazie.