Wpis z mikrobloga

Witajcie Kochane Mirabelki i Mireczki!

Mamy dla Was kuponik rabatowy na hasło: „dzienchlopaka” dający rabat -20% w naszym sklepie

Dodatkowo zapraszamy na #rozdajo z okazji nadchodzącego dnia chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do wygrania zakupy o wartości 100 polskich złociszy :) Wygranego użytkownika wylosujemy pośród pulsujących ten wpis, używając #mirkolos. Losowanie odbędzie się w niedzielę, około godziny 17.00. Zielonki utworzone po tym poście nie biorą udziału.

Kod rabatowy obowiązuje do końca weekendu, a ze swojej strony gwarantuję dostawę zamówień najpóźniej w przeddzień samego #dzienchlopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Udanego weekendu i ładnej pogody, serdecznie pozdrawiamy,
Wasze skarpety w pudełkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#soxinthebox  #noszekolorowe  #skarpetkiboners  #modameska  #modadamska  #zakupy  #prezent
Pobierz
źródło: comment_1632475046xwt4WxuNMzbCURSMflU7ce.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sox-in-the-Box: ja to bym zbanował te wasze rozdajo jeśli chodzi o firmy na wykopie. Czemu? Bo to nic innego jak reklama, których wszyscy już mają dość. Gdzie się nie obejrzysz to wszędzie tylko produkty i inne duperele. W TV, internet też cały dosłownie ZASRANY reklamami, kolorowe gazety to już chyba 60% powierzchni reklamowej. Idźcie w cholerę!!!
@Creativesense: prywatnie zgadzam się z Tobą, choć nie ukrywam że sam korzystałem z kodów rabatowych i brałem udział w niejednym rozdajo tutaj i cenię sobie ten kontakt właśnie na wykopie, a nie na fb czy insta. Jednak z mojego punktu widzenia jako właściciela firmy, robię co mogę aby wyjść do klienta. Tutaj nikt nie owija w bawełnę, a mimo to zrobiliśmy wiele akcji promocyjnych i Mireczki oraz Mirabelki cenią sobie, że