Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jakiś dziadek spruł się do mnie na stacji, że po zatankowaniu auta nie przestawiłem go żeby zwolnić dystrybutor tylko poszedłem zapłacić. Od zawsze tak robię i tak samo robią znajomi, ogólnie poryłem się, bo pierwszy raz widzę żeby ktoś miał z tym problem. Jak wy robicie mirki?

po zatankowaniu auta na stacji

  • idziecie zapłacić i odjeżdżacie 92.3% (4233)
  • przestawiacie auto i idziecie zapłacić 7.7% (351)

Oddanych głosów: 4584

  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eastbors: Najpierw kasjer musi widzieć że ktoś odjechał i ktoś inny zajął jego miejsce, przy większej liczbie klientów może to być ciężkie do zauważenia i klienci sami w sobie często nie wiedzą gdzie stali, za ile zatankowali i prowadzi to bardzo często do błędów więc pomimo że jest taka możliwość taka praktyka odjeżdżania sobie spod dystrybutora jest zła. Na stacjach Moya możesz odblokwać dystrybutor na nielimitowaną ilość tankowań ale weź
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eastbors: ja nie twierdzę że się nie da, raz odjechałem na parking i dostałem zjeby że pani nie może teraz spr. rejestracji czy się zgadza z kartą bi musiała wychodzić na zewnątrz
  • Odpowiedz
@eloar pomaga w rozladowaniu kolejek do tankowania.

Za nim X zaplaci za tankowanie Y ma juz zatankowane i cisnie do kasy, w tym czasie Z juz moze podjezdzac
  • Odpowiedz
srednio mnie to interesuje kto i gdzie tankuje, mowie jak jest na tej stacji, na innej nie wiem


@eastbors: no to zajebiscie ze cie to nie interesuję ale czułeś na tyle silną potrzebę pochwalenia się jak to działa na twojej stacji.
Zgadnij jak bardzo mnie to obchodzi
  • Odpowiedz